+370 634 85000
0

Spinta TRIO 2 durų

482€
MATMENYS (l x G x A): 1010 x 540 x 2030 mm
Dviejų durų spinta Icon

TRIO kolekcijos 2 durų spinta.  Modernus ir paprastas dizainas tiks įvairioms gyvenamosioms erdvėms. Didesniam kiekiui drabužių talpinti arba gyvenant keliems asmenims viename kambaryje, galite derinti kelias spintas kartu.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Funkcionalumas ir patogumas Icon

Spintoje įmontuotas dviejų lygių stalčius, kuriame galite sutalpinti įvairias smulkmenas ir rūbus. Papildomai galima įsigyti į vidų talpinamą lentyną. Interjere kelios spintos gali būti derinamos tarpusavyje.

Išskirtinis dekoro elementas Icon

Išskirtinė kolekcijos detalė- guminė juostelė, kuri gali tarnauti tiek kaip dekoras, tiek kaip aksesuarų laikiklis nuotraukoms, užrašams užkišti.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-trio-dvieju-duru-20.40.1001.00
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
482€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
482€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę