+370 634 85000
0

Lentyna BLACK rašomajam stalui 1085

Icon
Icon
-10% krepšeliui
162€
MATMENYS (l x G x A): 1085 x 293 x 716 mm
Papildoma lentyna prie mažojo BLACK rašomojo stalo Icon

Mėgstamas baldas - papildomos lentynos prie rašomųjų stalų. Jaunimas ypač mėgsta papildomus aksesuarus, tokius kaip metalinė lenta užrašams, nuotraukoms, metaliniai laikikliai smulkmenoms, integruotos pieštukinės ar USB jungtys.

Funkcionalus dizainas Icon

Lentynoje yra metalinė plokštė , kurioje su magnetu galite prikabinti nuotraukas, svarbius užrašus ir t.t. Viršutinėje atviroje lentynoje galėsite laikyti knygas ar kitus smulkius daiktus. O smulkioms kanceliarinėms prekėms skirti net du metaliniai laikikliai. 

Kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Juodos ir natūralaus medžio spalvų derinys, metalinės rankenėlės ir kitos detalės, išfrezuoti juodi raštai, dekoratyvinė plokščių briauna - sukuria jaukų, tačiau tuo pačiu modernų baldų stilių.

2 USB jungtys Icon

Komfortiškam darbui prie rašomojo stalo sumontuotos net 2 C tipo USB jungtys, todėl bet kuriuo metu galėsite naudotis net keliais įrenginiais. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
stalai-stalas-black-kolekcja-8
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
162€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
162€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę