+370 634 85000
0

Komoda BLACK

253€ 177.10€
MATMENYS (l x G x A): 868 x 460 x 943 mm
Grakšti ir elegantiška keturių stalčių komoda Icon

Nors komoda pakankamai talpi ir didelė, grakštumo ir elegancijos baldui suteikia aukštos užapvalintos kojelės, juodos ir medžio spalvos derinys.

Stalčių išplanavimas Icon

Du viršutiniai stalčiai perskirti pusiau smulkesniems daiktams arba drabužiams susidėti. Dviejuose erdviuose apatiniuose stalčiuose tilps stambesni daiktai, drabužiai ar patalynė.

Gali būti komponuojamos kelios komodos Icon

Norintys sutalpinti daugiau drabužių ar kasdienių daiktų - gali komponuoti pora komodų greta viena kitos. O jei kambaryje gyvena keli asmenys - atskiros komodos leis turėti kiekvienam savo erdvę ir daiktų saugojimo vietą.

Kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Juodos ir natūralaus medžio spalvų derinys, metalinės rankenėlės ir kitos detalės, išfrezuoti juodi raštai, dekoratyvinė plokščių briauna - sukuria jaukų, tačiau tuo pačiu modernų baldų stilių.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-kolekcija-black-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
253€
-30% Nuolaida
177.10€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę