Vaikų kambario baldai

Žaismingi ir komfortiški vaikų kambario baldai leidžia sukurti išsvajotą mažųjų erdvę. Pripildykite ją naujomis formomis ir spalvomis.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Įrengti kambarį taip, kad jis atitiktų visus vaikų lūkesčius, gali būti nelengva užduotis. Renkantis baldus svarbu nepamiršti ne tik patrauklios išvaizdos, kuri tokiais atvejais yra vienas iš didžiausių prioritetų, bet ir praktiškumo. Skirtingo amžiaus vaikai turi nevienodus poreikius ir pomėgius, kurie vienokiu ar kitokiu būdu lemia ir daiktų pasirinkimą. Taigi, kaip priimti sprendimą, kuris tenkintų tiek jaunuosius kambario gyventojus, tiek jų tėvelius?

Investuokite į universalumą

Tam, kad naujieji vaikų kambario baldai džiugintų kuo ilgiau, rekomenduojama atkreipti dėmesį į jų funkcionalumą ir universalumą. Tinkamas to pavyzdys galėtų būti kušetė. Ji neužima daug vietos, o išskleidus tampa patogia lova. Be to, dauguma jų turi integruotas daiktadėžes, kuriose galima laikyti tiek žaislus, tiek kitus vaikų reikmenis.

Kitas universalus baldas, tinkantis tiek mažesniųjų, tiek vyresniųjų kambaryje – fotelis. Ant jo patogu skaityti knygą ar kitaip ilsėtis. Dauguma vaikų mėgsta į savo kambarį pasikviesti draugų, todėl prireikia ir didesnių sėdimųjų baldų. Šiuo atveju taip pat praverčia foteliai. Specialaus dizaino priemones galima nesudėtingai sustumti šalia viena kitos ir taip sukurti didelę sofą ar net minkštą kampą.

Keletas žaismingų detalių

Tam, kad aplinka atrodytų jaukesnė ir labiau personalizuota, patariame panaudoti keletą išskirtinių detalių. Žaismingai atrodantys vaikų kambario baldai aplinkai suteikia žavesio, originalumo. Tai gali būti ir ryklį primenantis sėdmaišis, ir pliušinis fotelis su meškiuko ausimis. Žinoma, prieš renkantis baldą reikėtų gerai įvertinti vaiko amžių – anksčiau minėtieji variantai tikriausiai sužavėtų darželinukus arba pradinių klasių mokinius. Paaugliai dažniausiai labiau mėgsta modernesnius variantus, pavyzdžiui, netikėtos formos ryškiaspalvius sėdmaišius.

Kaip išsirinkti audinius?

Asortimente gausu įvairios išvaizdos audinių: pradedant vienspalviais, baigiant raštuotais. Nepriklausomai nuo to, ar įrenginėjate kambarį mergaitei, ar berniukui, neprašausite pasirinkdami neutralius tonus. Pastarieji lengvai priderinami prie skirtingų apdailos detalių. Be to, jie padeda sukurti stilingą ir ne taip greitai nusibostantį interjerą, kuris patenkina žaibišku greičiu besikeičiančius vaikų norus. Pavyzdžiui, švelniai pilkos ar kakavos spalvos minkšti vaikų kambario baldai gali būti dekoruojami geltonomis arba skirtingomis raštuotomis pagalvėlėmis. Prie jų galima priderinti tokio paties audinio sėdmaišius arba pufus.

Jei ir jūs ieškote kompromiso įrengdami vaikų kambarį, pasinaudokite šiais patarimais. Investuodami į patrauklius ir funkcionalius baldus patenkinsite ne tik mažųjų, bet ir savo norus. Peržvelkite Magresbaldai.lt katalogus dar prieš atvykdami į saloną – taip išsirinkti bus dar lengviau. Be to, nepamirškite, kad visuomet galite pasitarti su mūsų konsultantais: padėsime atsirinkti tokius baldus, kurie užtikrins ir interjero individualumą, ir išskirtinį komfortą.