+370 634 85000
0
Firminiai salonai Vilniuje

Firminiai salonai Vilniuje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS. APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Vaikų ir jaunuolio kambario baldų salonas CILEK Vilniuje

Kalvarijų g. 125, Vilniuje įsikūrusiame salone rasite populiariausių vaikų ir jaunuolio kambario baldų gamintojo CILEK kolekcijų baldus. Apžiūrėję baldus, pasikonsultavę su mūsų kvalifikuotais pardavėjais, išmėginę baldus „gyvai“, įsitikikinsite jų praktiškumu, ergonomiškumu bei kokybe. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, sukurti patraukliai atrodantį interjerą Jūsų vaikams.

Labai rekomenduojame į baldų rinkimo ir pirkimo etapą įtraukti ir pačius būsimus baldų šeimininkus - vaikus. Jiems tikrai patiks apžiūrėti ir išbandyti lovas - mašinas, piratų laivus, princesių lovas ar lovas - namelius. Vyresni vaikai galės išmėginti darbo stalus, baldų funkcionalumą bei modernumą.

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 20:00

VI 10:00 – 18:00

VII 10:00 – 15:00

baldu-rojus-cilek-pirate
baldu-rojus-cilek-black-2
baldu-rojus-cilek-romantic
baldu-rojus-cilek-black
baldu-rojus-cilek-romantica-2
baldu-rojus-cilek-dark-metal
baldu-rojus-vox
Icon
Icon

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę