+370 634 85000
0
Firminiai salonai Vilniuje

Firminiai salonai Vilniuje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS. APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminis interjero baldų salonas OGMIOS MIESTE

P. Lukšio g. 19, OGMIOS MIESTE, Interjero alėjoje (priešais DOMUS GALERIJĄ) įsikūręs firminis MAGRĖS BALDŲ salonas išsiskiria rafinuotu, stilingų detalių gausiu interjeru.

Parduotuvėje rasite populiariausias baldų kompozicijas, pasižyminčias prabangiais audiniais, natūralia oda. Kaip ir kiti mūsų baldų salonai Vilniuje, taip ir šis – kupinas įkvepiančių interjero idėjų. Kviečiame apsilankyti ir patiems išbandyti sofas, fotelius bei kitą „Magrės baldų“ produkciją.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie jau turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.


ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 17:00

Šventinės dienos:
06.24 NEDIRBAME
salonas-luksio-4
salonas-luksio-2
salonas-luksio-1
salonas-luksio-8
salonas-luksio-3
salonas-luksio-5
salonas-luksio-6
salonas-luksio-7
salonai-vilnius-luksioi-2
Icon
Icon

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę