+370 634 85000
0
Atstovai Utenoje

Atstovai Utenoje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

L. Juškos IĮ „Elda baldai“

J.Basanavičiaus g. 72, Utena, II- aukštas, L. Juškos IVV „Elda baldai“

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 9:00-18:00
VI 9:00-14:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Utenoje


Norite sužinoti, kur pardavinėjami mūsų lietuviški baldai Utenoje? Juos galite rasti salone „Elda baldai“, Kauno g. 17. Maloniai kviečiame čia apsilankyti ir patogiai išsirinkti norimus gaminius. Partnerių baldų parduotuvės Utenoje asortimente gausu įvairiems poreikiams ir interjerams skirtų prekių. Daugiau apie jas – tekste.


Minkšti baldai – tobulam komfortui


Jeigu reikėtų išrinkti ryškiausius mūsų prekių ženklo gaminius, be abejonės, tai...

Baldai Utenoje


Norite sužinoti, kur pardavinėjami mūsų lietuviški baldai Utenoje? Juos galite rasti salone „Elda baldai“, Kauno g. 17. Maloniai kviečiame čia apsilankyti ir patogiai išsirinkti norimus gaminius. Partnerių baldų parduotuvės Utenoje asortimente gausu įvairiems poreikiams ir interjerams skirtų prekių. Daugiau apie jas – tekste.


Minkšti baldai – tobulam komfortui


Jeigu reikėtų išrinkti ryškiausius mūsų prekių ženklo gaminius, be abejonės, tai būtų minkšti baldai. Jie itin patraukliai atrodo, yra funkcionalūs ir ilgaamžiai. Taigi, jeigu Jus domina būtent tokiomis savybėmis pasižymintys baldai Utena yra miestas, kuriame galite jų rasti. 


Itin daug populiarumo sulaukia mūsų minkšti kampai su miegamu mechanizmu. Esant poreikiui, pavyzdžiui, atvykus svečiams, juos galima išskleisti ir naudoti kaip lovas. Dažnai manoma, kad tokie baldai tinka tik dideliuose kambariuose. Tačiau iš tiesų kai kurių minkštų kampų dydį galima pasirinkti iš keleto variantų. Taigi, net jei Jūsų namuose ir nėra daug vietos, šis baldas gali kuo puikiausiai tikti. 


Gaminame įvairaus dizaino minkštus kampus, kurie dera skirtingo stiliaus interjeruose: 


 • klasikiniame; 
 • moderniame; 
 • minimalistiniame; 
 • skandinaviškame; 
 • pereinamajame ir taip toliau. 


Didelį kampų pasirinkimą galite rasti ir mūsų partnerių baldų parduotuvės Utenoje asortimente. 


Kalbant apie minkštus baldus tiesiog neįmanoma nepaminėti sofų. Be jų neįsivaizduojamas tikriausiai nei vienų namų interjeras. Tiek tradicinės, tiek išskleidžiamos sofos pasižymi itin estetiška išvaizda, kuri leidžia sukurti nepriekaištingai atrodantį kambario įvaizdį. Tokie baldai Utenoje taip pat pardavinėjami.


Be to, kad stilingai atrodo, mūsų sofos yra labai patogios ir funkcionalios. Dažniausiai jų sėdimąjį pagrindą sudaro aukšto tankio putų poliuretanas, greitai grįžtantis į pradinę padėtį. Kai kurių modelių balduose naudojamos ir zonomis suskirstytos kišeninės „Pocket“ spyruoklės, garantuojančios maksimalų sėdėjimo komfortą.  


Partnerių salone taip pat galite įsigyti ir kitų mūsų gaminių, tokių kaip:


 • valgomojo kėdės;
 • foteliai;
 • pufai ir kita.


Tikime, kad šie minkšti baldai leis Jums susikurti savo svajonių interjerą. Jais galite papuošti įvairias erdves namuose – nuo svetainės, iki miegamojo. Taigi, jei domina išties aukštos kokybės baldai Utenoje – kviečiame apsilankyti!


Puikus būdas atskleisti save


Interjere dažnai atsispindi mūsų asmenybė. Vos tik įžengus į namus, galima pamatyti, kuo tas žmogus gyvena, ką jis mėgsta, kaip praleidžia savo laisvalaikį ir panašiai. Daugelis kurdami interjerą siekia individualumo ir nori jį paversti išskirtiniu. Originalaus dizaino baldai – vienas iš būdų tai padaryti. 


Suteikiame galimybę pasirinkti Jums labiausiai patinkantį sofos, minkšto kampo ar fotelio apmušalą. Jis gali būti tekstilinis arba odinis. Tiek vienas, tiek kita variantas yra puikus – sprendimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir norų. Jeigu nežinote, kokį apmušalą pasirinkti, naudingų patarimų galite rasti čia


„Magrės baldų“ gaminiai pasižymi modifikacijų gausa. Tai reiškia, kad galite rinktis ne tik jų apmušalus, bet ir tam tikras apdailos detales. Geras pavyzdys šiuo atveju galėtų būti sofos kojelės. Galbūt norite, kad namų interjeras atrodytų itin natūraliai? Tuomet Jums turėtų patikti šviesios medienos kojelės. Jeigu kuriate industrinio stiliaus kambarį, tokiu atveju patariama rinktis metalines kojeles.


Asortimentas labai platus, todėl tikime, kad lengvai atrasite sau labiausiai patinkantį variantą. Jeigu ieškote išsamesnės informacijos, galimos baldų modifikacijos pateikiamos svetainėje esančiuose prekių aprašymuose.


Profesionalios konsultacijos


Baldų pasirinkimas dažniausiai būna ne pats lengviausias procesas. Juk reikia apgalvoti tiek daug dalykų:


 • kokiame kambaryje juos planuojame statyti;
 • kiek laisvos vietos ten yra;
 • kokios spalvos ir stilius vyrauja interjere;
 • kiek asmenų gyvena namuose;
 • kokie jų poreikiai, pomėgiai ir taip toliau.


Todėl natūralu, kad prireikia patarimo. Jeigu norite pasikonsultuoti, nepamirškite aplankyti mūsų partnerių baldų parduotuvės Utenoje. Ten dirba savo darbą puikiai išmanantys specialistai, kurie gali atsakyti į Jums rūpimus klausimus, supažindinti su prekių asortimentu ir profesionaliai patarti. Pasikonsultavus su jais, apsispręsti paprastai tampa žymiai lengviau.


Jeigu norite, kad Jūsų namus puoštų funkcionalūs, tvirti ir nepriekaištingai atrodantys lietuviški baldai Utena – miestas, kuriame galite jų rasti. Kviečiame apsilankyti mūsų partnerių salone ir gyvai apžiūrėti dominančius gaminius. Tikime, kad platus jų asortimentas maloniai nustebins. Paverskite savo interjerą išskirtiniu!