+370 634 85000
0
Atstovai Mažeikiuose

Atstovai Mažeikiuose

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

UAB „Ilonė“

Gamyklos g. 28, II aukštas, Mažeikiai, UAB „Ilonė“

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00-18:30
VI 10:00-15:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Mažeikiuose


Jeigu Jums reikalingi aukštos kokybės baldai Mažeikiuose, apsilankykite mūsų partnerių salone „Ilonė“, kurį galite rasti Gamyklos g. 28 II aukšte. Tai puiki galimybė gyvai pamatyti, išbandyti ir įvertinti „Magrės baldų“ gaminius. Čia dirbantys paslaugūs konsultantai pasiruošę Jums patarti ir atsakyti į rūpimus klausimus. 


Stilingi baldai – įvairiems poreikiams


Partnerių baldų parduotuvės Mažeikiuose asortimente galite rasti didelį...

Baldai Mažeikiuose


Jeigu Jums reikalingi aukštos kokybės baldai Mažeikiuose, apsilankykite mūsų partnerių salone „Ilonė“, kurį galite rasti Gamyklos g. 28 II aukšte. Tai puiki galimybė gyvai pamatyti, išbandyti ir įvertinti „Magrės baldų“ gaminius. Čia dirbantys paslaugūs konsultantai pasiruošę Jums patarti ir atsakyti į rūpimus klausimus. 


Stilingi baldai – įvairiems poreikiams


Partnerių baldų parduotuvės Mažeikiuose asortimente galite rasti didelį mūsų gaminių pasirinkimą. Kurdami juos kruopščiai apgalvojame kiekvieną detalę, kas leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę. Vieni iš populiariausių mūsų gaminių – minkšti baldai:


  • sofos;
  • minkšti kampai;
  • valgomojo kėdės;
  • foteliai;
  • sėdmaišiai;
  • pufai.


Priklausomai nuo asmeninio skonio, poreikių ir kuriamo interjero, galite pasirinkti norimo dizaino gaminį. 


Galbūt turite didelę šeimą ir mėgstate kartu žiūrėti filmus? Tuomet Jums gali praversti minkštas kampas su miegamu mechanizmu. Esant poreikiui jį patogu išskleisti ir paversti lova – juk taip leisti filmų vakarą tik dar maloniau. Žinoma, tokia funkcija naudinga ir kitais atvejais, pavyzdžiui, atvykus svečiams arba patiems miegant svetainėje. Naudingų patarimų, kaip išsirinkti minkštą kampą, galite rasti čia.


Jeigu Jūsų namai yra nedideli ir norite sutaupyti vietos, sofa lova gali būti dėmesio vertas pasirinkimas. Tai universalus baldas, tinkantis įvairiose namų erdvėse: svetainėje, vaikų ar darbo kambaryje. Tokia sofa gali turėti retam arba dažnam naudojimui skirtą išskleidimo mechanizmą. 


Pirmasis labiau tinka tuomet, kai lovos funkciją planuojama naudoti tik kartais, pavyzdžiui, atvykus svečiams. Antrasis variantas rekomenduojamas tiems, kurie miega svetainėje ir išskleidimo mechanizmą naudos kasdien. Tam, kad miegoti ant sofos lovos būtų dar patogiau, galima įsigyti papildomą antčiužinį


Galbūt Jums reikalingi miegamojo baldai Mažeikiuose? Jų taip pat galite rasti mūsų partnerių salone. Dvigulės lovos su originalaus dizaino galvūgaliu dažnai tampa pagrindiniu poilsio kambario akcentu. Taigi apsilankykite fizinėje baldų parduotuvėje Mažeikiuose ir išsirinkite stilingus gaminius savo miegamajam, svetainei, valgomajam ar kitam kambariui.


Plačios pasirinkimo galimybės


Kartais pasitaiko atvejų, kai nepatinka arba netinka tik tam tikra baldo dalis. Todėl galimybė rinktis tokiu atveju ypač svarbi. Jeigu Jus domina įvairiomis modifikacijomis pasižymintys baldai Mažeikiai yra miestas, kuriame galite jų rasti. 


Didelis odinių bei tekstilinių apmušalų, funkcijų ir apdailos detalių pasirinkimas leidžia susikurti asmeninius poreikius ir norus atitinkančius baldus. Skirtingos spalvos, raštai ir tekstūros – tai, kas gali atsiskleisti viename gaminyje. Tam, kad apsispręsti, kuris apmušalas labiausiai tinka norimam minkštam kampui ar foteliui, būtų lengviau, atvykę į saloną galite gyvai  juos apžiūrėti, paliesti ir įvertinti. Kartu taip pat patariama išsirinkti apdailos detalių, tokių kaip kojelės ar porankiai, medžiagą ir spalvą.


Funkcionalumas – viena iš labiausiai vertinamų baldo savybių. Mes tai puikiai suprantame. Todėl pagal poreikius galima pasirinkti tam tikras „Magrės baldų“ gaminių ypatybes. Pavyzdžiui, kai kurių modelių dvigulės lovos gali turėti:


  • mobiliųjų įrenginių įkrovimui skirtą USB lizdą; 
  • ant galvūgalio montuojamą šviestuvus; 
  • po patalynės dėžė pritvirtintą apšvietimo sistemą, kuri reaguoja į judesius.


Taigi, jeigu domitės, kur pardavinėjami funkcionalūs baldai Mažeikiuose, atsakymą jau žinote. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų partnerių parduotuvėje Jums patogiu metu ir išsirinkti tai, ko reikia.


Ekspertų patarimai – lengvesniam apsisprendimui


Tie, kuriems bent kartą teko rinktis baldus, tikriausiai sutiks, kad dažniausiai tai nėra labai lengva. Šio proceso metu svarbu apgalvoti daugybę dalykų: nuo kambario, kuriame planuojama statyti baldą, plano iki asmeninių pomėgių ir norimo sukurti įvaizdžio.


Mūsų partnerių baldų parduotuvės Mažeikiuose kolektyvą sudaro tikri savo srities ekspertai. Su jais galite pasikonsultuoti įvairiais interjero klausimai. Paslaugūs darbuotojai mielai supažindins Jus su plačiu prekių asortimentu, pristatys galimas baldų modifikacijas ir funkcijas. Esant poreikiui, jie gali patarti, koks apmušalas ar apdailos detalės labiausiai dera prie konkretaus baldo. 


Pasinaudojus profesionalų konsultacijomis, išsirinkti labiausiai tinkančius gaminius dažniausiai tampa kur kas paprasčiau. Be to, viskas vyksta greičiau.


Dabar, kai jau žinote, kur pardavinėjami patvarūs, stilingi ir praktiški baldai Mažeikiuose, belieka ten apsilankyti. Nesvarbu, Jums reikalinga išskleidžiama sofa lova, minkštas kampas su miegamu mechanizmu ar išskirtinio dizaino galvūgalį turinti dvigulė lova – čia galite rasti tai, ko reikia. Papuoškite savo namus lietuviškais aukštos kokybės gaminiais ir mėgaukitės jais kiekvieną dieną!