3D SALONO TURAS

Kokybės priežiūros vadovas

Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvieną verslo stadiją, pradedant baldo idėja, gamyba,  baigiant, jo pristatymu, pardavimu, surinkimu pirkėjo namuose bei garantine priežiūra, lydėtų profesionalumas bei atsakomybė.

Kokybės priežiūros vadovas

Kad savo baldą naudotumėte ilgai ir jis Jus džiugintų, svarbu naudoti jį pagal paskirtį bei tinkamai prižiūrėti gobeleną ar natūralią odą.

Kiekvienu atveju baldinio audinio bei natūralios odos ilgaamžiškumas labai priklauso nuo baldo naudojimo bei priežiūros, todėl kartu su baldu siūlome įsigyti ir baldų priežiūros priemonių. Įsigijus naujus baldus tiek iš natūralios odos, tiek iš gobeleno rekomenduojame viršutinį paviršių impregnuoti (jeigu tai leidžia medžiagos savybės) specialiomis apmušalų priežiūrai skirtomis priemonėmis, tuomet valyti baldus bus daug lengviau. Apsauginės priemonės sudaro ant audinio paviršiaus plėvelę, nepralaidžią purvui, drėgmei ir riebalams, kuri nekeičia audinio spalvos.

Visas baldų priežiūros priemones galite rasti čia: BALDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

 

Natūralūs apmušalai turi specifines savybes ir išvaizdą, kurios nepriklauso nuo baldo gamintojo.

Natūrali  oda yra gyvas organizmas, atskirų gaminių odos atspalvis nežymiai gali skirtis. Ant odos esantys tekstūros skirtumai, įbrėžimai, randai ar vabzdžių įkandimai, tam tikras grūdėtumas, atsiradęs ne gamybos metu, yra natūralios odos išvaizdos ypatumai, kurie baldui suteikia organiškumo ir prabangos. Naudojant baldus ilgesnį laiką odos atspalvis bei blizgumas gali kisti, gali atsirasti odinio apmušalo laisvumas – visa tai yra natūralūs procesai, kurie priskiriami natūralios odos savybėms.

 

Apie baldų naudojimą ir priežiūrą skaitykite: BALDŲ KOKYBĖS IR PRIEŽIŪROS VADOVĄ.

Apie natūralios odos PRESCOTT priežiūrą skaitykite: PRESCOTT PRIEŽIŪROS VADOVAS.

Apie natūralios odos EPIC priežiūrą skaitykite: EPIC PRIEŽIŪROS VADOVAS.

Apie natūralios odos SAMOA LUX priežiūrą skaitykite: SAMOA LUX PRIEŽIŪROS VADOVAS.

 

Jei kiltų bet kokių su baldais susijusių klausimų, kurių patys negalite išspręsti, prašome kreiptis į mūsų Kokybės skyrių el. paštu kokybe@magre.lt arba tel. +370 634 85 000. Visuomet Jums mielai padėsime.

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.