+370 634 85000
0

Minkštas kampas TITAN B3-B4

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 1630€
Icon
MATMENYS (l x G x A): B3 - 2486 x 1530 x 885 mm Miegamosios dalies dydis: 2246 x 1260 mm B4 - 2965 x 1530 x 885 mm Miegamosios dalies dydis: 2731 x 1260 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
B3-B4 modeliai su trimis atlošo pagalvėmis Icon

B3-B4 modeliai su trimis atlošo pagalvėmis - plačiausi TITAN modeliai didelėms, plačioms svetainėms ar mėgstantiems jaukiai ir komfortiškai leisti laiką kartu. Kurkite savo TITAN minkštąjį kampą naudodami mūsų siūlomus audinius, kojelių bei išmatavimų variantus.

Galite pasirinkti kampo pusę Icon

Priklausomai nuo kambario išplanavimo, interjero bei Jūsų įpročių, galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę.

Minkštas kampas TITAN su gausybe pasirinkimų Icon
Minkštų kampų kolekcija TITAN pasižymi bene plačiausiu variantų pasirinkimu. Galite rinktis ne tik kairinį ar dešininį kampus, bet ir platesnę (A modelis) arba siauresnę (B modelis) arba ilgesnę (TITAN MAX modelis) šezlongo dalis. 
Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis POCKET spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Kojelių spalvą rinkitės iš siūlomos spalvų paletės. Kojos pagamintos iš medienos, todėl taip užtikrinamas baldo stabilumas. Išgrynintos kojų pasirinkimo spalvos, todėl lengvai jas priderinsite prie mūsų audinių paletės.

Surinkimo instrukcija Icon
kampai-kampas-titan-B3-interjere-sonu
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE KAMPO PUSĘ Icon
3. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
1630€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1630€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę