+370 634 85000
0

Minkštas kampas TITAN A3-A4

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 1840€
Icon
MATMENYS (l x G x A): A3 - 2845 x 1530 x 885 mm Miegamosios dalies dydis: 2600 x 1260 mm A4 - 3320 x 1530 x 885 mm Miegamosios dalies dydis: 3095 x 1260 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
A3 ir A4 TITAN modeliai su trejomis atlošo pagalvėmis Icon

Minkšti ir bene plačiausi TITAN modeliai A3 ir A4 su komfortiška šezlongine dalimi. Lakonišką dizainą, paprastas geometrines formas pagyvina žaismingi įsiuvai. Nepretenzingas modelis derės tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere.

Galite pasirinkti kampo pusę Icon

Priklausomai nuo kambario išplanavimo, interjero bei Jūsų įpročių, galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę.

Minkštas kampas TITAN su gausybe pasirinkimų Icon
Minkštų kampų kolekcija TITAN pasižymi bene plačiausiu variantų pasirinkimu. Galite rinktis ne tik kairinį ar dešininį kampus, bet ir platesnę (A modelis) arba siauresnę (B modelis) arba ilgesnę (TITAN MAX modelis) šezlongo dalis. 
Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis POCKET spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Kojelių spalvą rinkitės iš siūlomos spalvų paletės. Kojos pagamintos iš medienos, todėl taip užtikrinamas baldo stabilumas. Išgrynintos kojų pasirinkimo spalvos, todėl lengvai jas priderinsite prie mūsų audinių paletės.

Surinkimo instrukcija Icon
minksti-kampai-minkstas-kampas-titan-a3
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE KAMPO PUSĘ Icon
3. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
1840€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1840€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę