+370 634 85000
0

Rašomasis stalas TRIO 1410

Icon
Icon
-10% krepšeliui
434€
MATMENYS (l x G x A): 1410 x 640 x 760 mm
Komfortabilus rašomasis stalas Icon

TRIO darbo stalas tiks mėgstantiems komfortą ar daug laiko praleidžiantiems prie mokslų. Minimalistinis dizainas, daugybė detalių, žaismingas TRIO kolekcijos spalvų derinys sukurs ramią ir jaukią darbo aplinką. 

Didelė daiktų laikymo vietų įvairovė Icon

Stalas suprojektuotas taip, kad galėtumėte sutalpinti daug ir įvairiausių daiktų. Komplektą sudaro trys skirtingų dydžių stalčiai, dvi skirtingos atviros lentynos, kabliukai bei dekoratyvinė gumelė daiktams kabinti, dėžutės kanceliarinėms prekėms.

Funkcionalus dizainas Icon

Didelių matmenų stalas suprojektuotas taip , kad maksimaliai patenkintų darbo poreikius. Stalas išplanuotas taip, kad daiktai būtų tvarkingai sudėlioti, bet ir pasiekiami ranka.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Gali būti komplektuojama su papildoma lentyna rašomajam stalui Icon

TRIO kolekcijos rašomieji stalai gali būti komplektuojami su funkcionalia lentyna, kurioje yra rašomoji lenta, laikikliai smulkiems daiktams, kabliukai ir kišenėlės daiktams laikyti.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-trio-5
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
434€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
434€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę