+370 634 85000
0

Svetainės aksesuarai: kaip juos priderinti prie baldų?

pufai-pufas-elegant-3

Stilingam ir patraukliam svetainės interjerui sukurti vien išsirinkti baldus neužtenka. Jaukią, estetišką aplinką padeda sukurti ir įvairios detalės, aksesuarai. Tačiau kokius aksesuarus pasirinkti, kad šie derėtų prie baldų ir sukurtų skoningą, vientisą svetainės interjero įspūdį?

Stilingam ir patraukliam svetainės interjerui sukurti vien išsirinkti baldus neužtenka. Jaukią, estetišką aplinką padeda sukurti ir įvairios detalės, aksesuarai. Tačiau kokius aksesuarus pasirinkti, kad šie derėtų prie baldų ir sukurtų skoningą, vientisą svetainės interjero įspūdį?

 

Kelios stilingų aksesuarų idėjos

Šioje namų dalyje praleidžiama itin daug laiko, tad kuriant interjerą norisi, kad svetainės baldai, derinami su įvairiomis interjero detalėmis, atrodytų patraukliai ir užtikrintų komfortą. „Magrės baldų“ asortimente rasite žavaus dizaino, praktiškų aksesuarų, kurie atrodys nepriekaištingai daugelio stilių interjere. Pateikiame kelias idėjas.

  • Tiek ramiai leidžiant laiką su šeima, tiek šaltais žiemos vakarais itin pravers ir jaukumo svetainei suteiks minkšti pledai.
  • Ieškote originalaus ir itin naudingo interjero sprendimo? Rinkitės stilingų dizainų laikraštines, kurios puikiai tiks ir smulkiems daiktams laikyti.
  • Patogūs padėkliukai – itin geras pasirinkimas, jei svetainėje dažnai gardžiuojatės kava ar arbata, užkandžiaujate. Jais dekoruokite svetainėje stovintį kavos stalelį ar minkštų baldų porankius.
  • Dairotės žaismingo ir modernaus akcento? Rinkitės stilingas pagalvėles. Minkšti svetainės baldai, papuošti šiuo aksesuaru, skatins tiesiog jaukiai įsitaisyti ir pamiršti visus rūpesčius.

Rinkdamiesi įvairias interjero detales savo namams, daugelis kreipia dėmesį tik į jų išvaizdą. Tačiau aksesuarai šiandien puikiai pritaikomi ir didesniam namų komfortui, tad įvertinti pirkinio funkcionalumą tikrai verta.

 

Kas svarbu renkantis svetainės aksesuarus?

Rinkdamiesi aksesuarus savo svetainei, pakankamai dėmesio teikite ne tik jų madingumui, bet ir pritaikomumui. Taip užtikrinsite, kad baldai ir interjero detalės darniai užtikrins harmoniją, jaukią svetainės atmosferą.

  • Suderinkite spalvas ir tekstūras. Aksesuarai puikiai atlieka akcento funkciją. Žaismingos ryškių spalvų pagalvėlės ir neutralių atspalvių minkšti svetainės baldai užtikrins svetainės interjero balansą.
  • Prioritetą teikite ne kiekybei, o kokybei. Ko gero, niekam nesinori, kad namai būtų perkrauti nefunkcionaliais ir nekokybiškais daiktais, ypatingai, jei vertinamas minimalistinis stilius. Be to, daiktų gausa neigiamai paveiks patogumą. Magresbaldai.lt rasite aksesuarų, kurie yra ir itin praktiški, ir stilingi. Vieni iš jų – originalios laikraštinės, minkšti pledai.
  • Rinkitės tinkamų formų, dydžių aksesuarus. Prieš įsigydami daiktą įsitikinkite, kad jis tiks Jūsų svetainėje. Pirmiau svarbu apgalvoti vietą, ir tik tuomet atsirinkti tinkamų proporcijų, matmenų aksesuarą.

 

Kruopštus aksesuarų pasirinkimas yra labai svarbus, tačiau nepamirškite ir atidaus jų įkomponavimo į interjerą. Tokios detalės skirtos bendram interjero įspūdžiui subtiliai papildyti ir pagyvinti, tad rinkdamiesi jas venkite neapgalvotų sprendimų. Jei dvejojate, kurie svetainės baldai ir aksesuarai dera geriausiai, visuomet galite klausti patarimo mūsų komandos – mielai pakonsultuosime tiek el. būdu, tiek jums užsukus į artimiausią saloną.