+370 634 85000
0

Minkštų svetainės baldų pasirinkimas

sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-6
sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-5
sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-4
sofos-sofa-greta-doviles-leicmonaites-zukauskienes-3
Icon
Icon

Minkšti baldų komplektai – vienas iš universaliausių pasirinkimų, leidžiančių suderinti net prieštaringus poreikius.

Svetainė – tai patalpa, kurioje susirenka visa šeima, draugai, giminės. Dėl šios priežasties verta baldus pasirinkti gerai apsvarsčius visus poreikius, įvertinus praktiškumo aspektą. Taip pat svarbu atsižvelgti į šiuos veiksnius: kokybę, dydį ir estetiškumą. Vertėtų apsvarstyti, koks dizainas geriausiai tiktų šioje erdvėje. Ar tai bus griežto, aiškaus stiliaus, ar jauki, meniškų elementų gausi svetainė? Minkšti baldų komplektai – vienas iš universaliausių pasirinkimų, leidžiančių suderinti net prieštaringus poreikius.

 

Pirmiausia – planas

Prieš pradedant planuoti, svarbu kruopščiai išmatuoti grindis. Toks sprendimas padės išnaudoti visą erdvę, išvengti tuštumos ir tiksliai suplanuoti praėjimus. Renkantis baldus būtina atkreipti dėmesį į tai, kokia yra svetainė – didelė ar maža. Jei rinksitės mažas kėdes didesnio ploto svetainei, jos gali tiesiog nederėti, atrodyti karikatūriškai. Ir atvirkščiai, pasirinkus didelius baldus mažoje erdvėje, jie apkraus erdvę, išdarkys proporcijas.

 

Svetainės baldų pasirinkimas

Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ant sofos dažniausiai gali atsisėsti du arba trys žmonės. Norint jaustis laisvai ir patogiai, vertėtų rinktis minkštų baldų komplektą arba prie sofos atskirai priderinti minkštas kėdes. Minkšti baldų komplektai yra nepriekaištingai suderinti. Vis dėlto kai kurie pirkėjai labiau mėgsta jų dalis pirkti atskirai. Kėdės ir kiti baldai nebūtinai turi būti vienodi. Skirtingi stiliai gali įdomiai derėti tarpusavyje. Atkreipti dėmesį tokiu atveju vertėtų ne tik į spalvas, bet ir baldų formas.

Sofos – nemaža investicija, ypač jei tenka dažnai keisti jos užvalkalą. Šviesios spalvos baldai yra rizikingesnis pasirinkimas dėl valymo ir priežiūros ypatybių. Jei svetainės erdvė nedidelė, kavos staliukas taip pat gali tapti tikru iššūkiu. Šis baldas turi įtakos bendrumo, vientisumo pojūčiui, todėl turi būti tinkamos formos, stiliaus ir dydžio. Staliukas turėtų būti patogus, proporcingai atitinkantis sofos ir kėdžių aukštį.

 

Naujausios tendencijos

Šiuo metu minkšti baldų komplektai dažnai gaminami iš kietos medienos karkaso. Šią medžiagą ypač vertina specialistai, nes aukštos kokybės mediena – ilgaamžis pasirinkimas. Tokiais baldais galima džiaugtis net 40 metų. Kietą medieną galima aptraukti minkštu pamušalu. Populiariausi svetainės interjero stiliai: modernus, klasikinis, skandinaviškas. Kietos medienos karkaso tinka prie visų šių skirtingų stilių.

 

Populiarios spalvos

Kartais pirkėjai vengia ryškesnių spalvų, nes jos asocijuojasi su vaikiškumu. Vis dėlto tinkamai pasirinkti aksesuarai, aiškios linijos ir paprastas stilius gali būti tinkamas kontekstas sodrioms spalvoms. Šiuo metu populiarūs natūralūs tonai ir tarpusavyje derančios spalvos. Pavyzdžiui, dizainerių itin mėgstamas derinys – geltona su mėlyna.

 

Įvertinę pasirenkamus baldus pagal šiuos kriterijus, galite lengvai susikurti darnią, jaukią svetainės atmosferą. Kilus dvejonėms, visuomet galite pasikonsultuoti su „Magrės baldai“ specialistais.