+370 634 85000
0

Lova su patalynės dėže – taupantiems erdvę ir vertinantiems funkcionalumą

lovos-lova-ledi-2

Kaip bebūtų, pagrindiniu tikslu įrengiant tokį kambarį būna vietos taupymas. Miegamojo lovos su patalynės dėže – vienas iš praktiškiausių būdų siekiantiems šio tikslo.

Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo maži miegamieji. Pagrindiniai jame esantys baldai – lova, nedidelė spinta, kelios lentynos ir naktinis staliukas. Kartais net ir masyvesnes spintas keičia mažiau vietos užimančios komodos. Kaip bebūtų, pagrindiniu tikslu įrengiant tokį kambarį būna vietos taupymas. Miegamojo lovos su patalynės dėže – vienas iš praktiškiausių būdų siekiantiems šio tikslo.

 

Esminiai lovų su patalynės dėže privalumai

Lova miegamajame dažnai užima daugiausiai vietos. Todėl daugeliui labai svarbu, kad ji būtų ne tik stilinga, bet ir kuo funkcionalesnė. Tačiau apie lovą su po ja įmontuota patalynės dėže pagalvoja ne visi. Pateikiame kelias priežastis, kodėl vertėtų rinktis būtent tokį baldą.

  • Lovos su įmontuota patalynės dėže pasižymi geresne atrama čiužiniui. Dėl šios priežasties sumažėja rizika, kad čiužinio pagrindas įlūš dėl didesnio miegančiojo svorio.
  • Tokios lovos yra patvaresnės ir ilgaamžiškesnės, o tai padeda sutaupyti.
  • Šie baldai padeda palaikyti tvarką ir švarą. Kambarys atrodo estetiškiau, nes patalynė turi savo vietą, neapkrauna lovos paviršiaus.
  • Miegamojo lovos su patalynės dėže taupo vietą kambaryje, tad lieka daugiau erdvės judėjimui.
  • Tokie baldai gali būti naudojami kaip vieta ir kitokiems daiktams – pavyzdžiui, knygoms, sezoniniams drabužiams, vaikų žaislams.

 

Estetikos ir funkcionalumo išlaikymas

Tiems, kurie siekia, kad lova būtų ir praktiška, ir stilinga, vertėtų prisiminti, kad patalynės dėžė šio tipo lovose puikiai paslėpta. Lova gali būti pakeliama arba su specialiais patalynei skirtais stalčiais (vienu ar dviem). Sprendimas, kurį variantą rinktis, priklauso nuo interjero ir asmeninių poreikių.

Pavyzdžiui, jeigu miegamojo lovos su patalynės dėže reikalingos palėpės kambariui, pakeliamas variantas gali būti nepatogus. Tokios lovos dažniausiai pasirenkamos kambariuose su gana aukštomis lubomis. Lova su patalynės stalčiais daugeliui patinka dėl to, jog šie gali būti naudojami kaip dar viena papildoma lentyna. Tai ypatingai aktualu, kai namuose mažoka vietos.

Šiandien daugelis miegamajame bando išvengti masyvios spintos. Ji neretai vizualiai apsunkina patalpą, apkrauna ją. Tad patalynės dėžė tampa savita spintos alternatyva. Taigi, miegamojo lovos su patalynės dėže vis dažniau tampa ne tik vietą taupančiųjų, bet estetiškumo ir funkcionalumo balanso siekiančiųjų pasirinkimu.

 

Papildoma lentyna daiktams laikyti, funkcionalus lovos dizainas ir estetiškas, baldais neapkrautas interjeras – tai suderinti nesudėtinga. Rinkitės ne tik stilingus, bet ir praktiškus, daugiafunkcius baldus. Lova su patalynės dėže – vienas geriausių variantų, padedančių patenkinti net kintančius interjero poreikius.