+370 634 85000
0

3 idėjos, kaip į miegamąjį įkomponuoti lovą

lovos-lova-feja-2

Atrinkome kelias idėjas, kurios padės lengviau įvertinti turimo ploto ir kambario ypatybes, įkomponuoti patalpoje pasirinktą lovą.

Naujo miegamojo interjero kūrimas daugeliui tampa nemažu iššūkiu. Dažnas baiminasi, kad išpildyti svajonių miegamojo viziją yra neįmanoma. Iš tiesų, daug dalykų poilsiui skirtame kambaryje priklauso nuo miegamojo lovos. Rezultatą gali lemti tai, kur stovės baldas, kokios bus pasirinktos dekoracijos ar kiti baldai. Atrinkome kelias idėjas, kurios padės lengviau įvertinti turimo ploto ir kambario ypatybes, įkomponuoti patalpoje pasirinktą lovą.

 

3 skirtingi lovos komponavimo variantai

Tam, kad miegamojo interjeras atrodytų tarsi iš interjero žurnalų, daug specifinių žinių nereikia. Siekiant tokio tikslo, labiau reikalinga vaizduotė ir savo poreikių suvokimas. Gali atrodyti, kad visi miegamieji yra skirtingi. Tačiau kol jie neapstatyti baldais, dauguma šių kambarių yra labai panašūs.

Norėdami atrasti lovai tinkamą vietą, pirmiausia apžvelkite kambarį. Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje yra miegamojo langai, ar jie daugiau šviesos įleidžia ryte, ar popiet. Galbūt kambaryje yra niša, kurią būtų galima išnaudoti? Įvertinkite ir patalpos plotą. Tuomet lengviau suprasite, kurie baldai čia reikalingiausi, o kuriuos verta perstumti, taip atlaisvinant vietos lovai.

  • Jei kambaryje yra niša, išnaudokite ją. Tik prieš tai būtinai atsižvelkite į miegamojo lovos Tiksliai išmatuokite nišos plotą ir apgalvokite, kuria puse čia stovės lova. Jei niša didesnė, šalia galite pastatyti knygų lentyną, jei ne – lentyną pakabinkite. Tačiau nekabinkite jos labai aukštai – žemai įrengta lentyna atliks naktinio staliuko funkciją.
  • Jei kambaryje nėra daug vietos, lovą statykite prie sienos, ties jos centru. Šiuo atveju priešais siūlome statyti nedidelę drabužių spintą. Geriausia, jei šviesa pro langą krinta iš kairiojo arba dešiniojo jos šono. Tuomet pabudus šviesa neakins, geriau pailsėsite. Jei miegamajame nestatysite spintos, vietoje jos, ant priešais esančios sienos siūlome pakabinti vieną didesnį ar kelis mažesnius paveikslus.
  • Pro langą atsiveria pasakiško grožio panorama? Išnaudokite ją. Miegamojo lovos nebūtina statyti galvūgaliu į lango pusę. Galima daryti ir atvirkščiai, ypatingai, jei baldas – su paaukštinimu. Už lovos, prie sienos gali stovėti drabužių spinta, o tarp jų, tiesiai už lovos galvūgalio – erdvę atskirianti knygų lentyna. Šone gali stovėti rašomasis stalas. Taip kambaryje aiškiai suformuosite kelias skirtingas zonas: darbo ir poilsio.

 

Nepamirškite atsižvelgti į tai, kurioje vietoje į kambarį atsiveria durys. Šios turėtų varstytis be trikdžių, tad prie pat durų baldų siūlome nestatyti. Tokie baldai kaip spinta turėtų būti statomi prie tuščių sienų. Šios taisyklės nebūtina taikyti lovai. Ją galima puikiai įkomponuoti ir prie lango. Nesistenkite kambario apkrauti papildomomis komodomis ar masyviomis spintomis. Taupykite vietą – tegul miegamasis būna išskirtinai poilsiui skirta erdvė, kurios pagrindas – ne spinta, o patogi, stilinga ir komfortiška lova.

Icon 3D SALONO TURAS