Vitrinų ir lentynų komplektas SIMPLE

819€
Icon
Matmenys (lxGxA): Bendras komplekto dydis: 1555 x 390 x 1945 mm Lentynos matmenys: 755 x 380 x 1945 mm; Vitrinos matmenys: 400 x 390 x 1945 mm
Iš lentynų ir vitrinų - susidėliokite bet kokio dydžio baldą Icon

„Simple“ kolekcijos vitrinos – patogiam daiktų laikymui. Derinkite tarpusavyje vitrinas su lentynomis, kad susikurtumėt jums labiausiai tinkančio dydžio baldą – biblioteką. Vitrinos yra su durelėmis, kurių pusę galima keisti kaip norisi (lengvai pakeisite iš kurios pusės turi atsidaryti durelės). Vitrinų viduje sumontuoti LED šviestuvai. Durelės su „švelnaus uždarymo“ funkcija.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Juodos spalvos baldų kojelės pagamintos iš metalo. Medinės kojelės – iš ąžuolo medienos. Rankenėlės – metalinės. Korpusinės ir fasadinės baldo dalys ąžuolo ir pilkos spalvos baldų gaminamos iš LMDP. Baltos spalvos baldų korpusai pagaminti iš LMDP, fasadai – dažyta plokštė, padengta matiniu, „Soft touch“ laku. Juodos spalvos baldų korpusai ir fasadai pagaminti iš dažytos plokštės, padengtos matiniu „Soft touch“ laku. Naudojant „Soft touch“ laką – sukuriamas itin švelnus, šiek tiek gumuotas paviršius.

Reguliuojamos lentynos Icon

Baldo viduje – dvi reguliuojamo aukščio lentynos.

Viduje įmontuotas LED apšvietimas
Metalinės arba ąžuolinės kojelės Icon

Baldai yra su juodos spalvos metalinėmis arba ąžuolinėmis kojelėmis. Kojelių aukštis – 90 mm.

Plati spalvinė gama Icon

Pasirinkite ar susiderinkite skirtingų modelių baldus iš skirtingų spalvų. Kolekcijos spalvos – itin neutralios, tad tiks bet kokio kolorito interjerui.

Funkcionali ir patogi kolekcija Icon

„Simple“ kolekcija išsiskiria savo paprastumu ir funkcionalumu. Iš skirtingų baldų modifikacijų galite susiderinti baldus skirtingiems kambariams: nuo koridoriaus iki miegamojo ar netgi vaikų kambario.

Surinkimo instrukcija Icon
vitrinos-vitrina-simple-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO SPALVŲ DERINĮ Icon
819€
-5% Nuolaida
778.05€
Pagaminimo terminas: 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS