3D SALONO TURAS

Vitrinų ir lentynų komplektas | SIMPLE

Nuo
819€
Matmenys (IxPxA):
Bendras komplekto dydis: 1555 x 390 x 1945mm
Lentynos matmenys: 755 x 380 x 1945 mm
Vitrinos matmenys: 400 x 390 x 1945 mm
Favorite
 • Iš lentynų ir vitrinų - susidėliokite bet kokio dydžio baldą

  „Simple“ kolekcijos vitrinos – patogiam daiktų laikymui. Derinkite tarpusavyje vitrinas su lentynomis, kad susikurtumėt jums labiausiai tinkančio dydžio baldą – biblioteką. Vitrinos yra su durelėmis, kurių pusę galima keisti kaip norisi (lengvai pakeisite iš kurios pusės turi atsidaryti durelės). Vitrinų viduje sumontuoti LED šviestuvai. Durelės su „švelnaus uždarymo“ funkcija.

 • Pagaminta iš kokybiškų medžiagų

  Juodos spalvos baldų kojelės pagamintos iš metalo. Medinės kojelės – iš ąžuolo medienos. Rankenėlės – metalinės. Korpusinės ir fasadinės baldo dalys ąžuolo ir pilkos spalvos baldų gaminamos iš LMDP. Baltos spalvos baldų korpusai pagaminti iš LMDP, fasadai – dažyta plokštė, padengta matiniu, „Soft touch“ laku. Juodos spalvos baldų korpusai ir fasadai pagaminti iš dažytos plokštės, padengtos matiniu „Soft touch“ laku. Naudojant „Soft touch“ laką – sukuriamas itin švelnus, šiek tiek gumuotas paviršius.

 • Reguliuojamos lentynos

  Baldo viduje – dvi reguliuojamo aukščio lentynos.

 • Viduje įmontuotas LED apšvietimas
 • Metalinės arba ąžuolinės kojelės

  Baldai yra su juodos spalvos metalinėmis arba ąžuolinėmis kojelėmis. Kojelių aukštis – 90 mm.

 • Plati spalvinė gama

  Pasirinkite ar susiderinkite skirtingų modelių baldus iš skirtingų spalvų. Kolekcijos spalvos – itin neutralios, tad tiks bet kokio kolorito interjerui.

 • Funkcionali ir patogi kolekcija

  „Simple“ kolekcija išsiskiria savo paprastumu ir funkcionalumu. Iš skirtingų baldų modifikacijų galite susiderinti baldus skirtingiems kambariams: nuo koridoriaus iki miegamojo ar netgi vaikų kambario.

vitrinos-vitrina-simple-1
PAMATYKITE, KAIP ATRODO

Siūlome vieną didžiausių, kokybiškų paviršių ir spalvų paletę Lietuvoje. Atvykite į saloną ir pamatykite, kaip Jums patikę audiniai atrodo ant mūsų baldų.

KUR MUS RASTI
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.