+370 634 85000
0

TV spintelė SIMPLE 1800

Nuo 433€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 1800 x 470 x 560 mm
Didesnė SIMPLE TV spintelė Icon

TV spintelė SIMPLE – sukurta atsižvelgiant į ergonomikos principus: tiek aukštis, tiek gylis, tiek lentynų ir stalčių dydžiai – viskas sukurta taip, kad patogiai galėtumėte ne tik žiūrėti televizorių, tačiau ir laikyti daiktus, tvarkingai pajungti laidus. Galinėje spintelės dalyje ant stalviršio yra paliktas tarpas, pro kurį patogiai ištrauksite laidus. Spintelės lentynų aukštis optimalus – puikiai tiks laikyti įvairiems daiktams bei įrenginiams.  Spintelės galinė dalis (nugara) ties lentynomis – dviguba, su paliktu tarpu laidams prakišti. Tai užtikrins, kad lentynoje prijungtos įrangos laidai nebus matomi.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Visus kolekcijos baldus galite derinti tarpusavyje, keisdami korpuso ar fasado spalvas, rinkdamiesi iš skirtingų baldų modelių. Taip galite susikurti daugybę variacijų įvairioms erdvėms, pritaikydami savo asmeniniams poreikiams.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Juodos spalvos baldų kojelės pagamintos iš metalo. Medinės kojelės – iš ąžuolo medienos. Rankenėlės – metalinės. Korpusinės ir fasadinės baldo dalys gaminamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Juodos spalvos baldų korpusai ir fasadai pagaminti iš dažytos plokštės, padengtos matiniu SOFT TOUCH laku. Naudojant SOFT TOUCH laką sukuriamas itin švelnus, šiek tiek gumuotas paviršius.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų stalčių uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą.

Metalinės arba ąžuolinės kojelės Icon

Baldai yra su juodos spalvos metalinėmis arba ąžuolinėmis kojelėmis. Kojelių aukštis – 90 mm.

Plati spalvinė gama Icon

Pasirinkite ar susiderinkite skirtingų modelių baldus iš skirtingų spalvų. Kolekcijos spalvos – itin neutralios, tad tiks bet kokio kolorito interjerui.

Funkcionali ir patogi kolekcija Icon

„Simple“ kolekcija išsiskiria savo paprastumu ir funkcionalumu. Iš skirtingų baldų modifikacijų galite susiderinti baldus skirtingiems kambariams: nuo koridoriaus iki miegamojo ar netgi vaikų kambario.

Surinkimo instrukcija Icon
staliukai-staliukas-simple-tv-0

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO SPALVŲ DERINĮ Icon
433€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
433€
Pagaminimo terminas: 40 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę