TV spintelė SIMPLE 1800

Nuo 404€
Icon
Matmenys (lxGxA): 1800 x 470 x 560 mm
Tvarkingas laidų paslėpimas Icon

TV spintelė „Simple“ – sukurta atsižvelgiant į ergonomikos principus: tiek aukštis, tiek gylis, tiek lentynų ir stalčių dydžiai – viskas sukurta taip, kad patogiai galėtumėte ne tik žiūrėti televizorių, tačiau ir laikyti daiktus, tvarkingai pajungti laidus. Galinėje spintelės dalyje ant stalviršio yra paliktas tarpas, pro kurį patogiai ištrauksite laidus. Spintelės lentynų aukštis optimalus – puikiai tiks laikyti įvairiems daiktams bei įrenginiams.  Spintelės galinė dalis (nugara) ties lentynomis – dviguba, su paliktu tarpu laidams prakišti. Tai užtikrins, kad lentynoje prijungtos įrangos laidai nebus matomi.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Juodos spalvos baldų kojelės pagamintos iš metalo. Medinės kojelės – iš ąžuolo medienos. Rankenėlės – metalinės. Korpusinės ir fasadinės baldo dalys ąžuolo ir pilkos spalvos baldų gaminamos iš LMDP. Baltos spalvos baldų korpusai pagaminti iš LMDP, fasadai – dažyta plokštė, padengta matiniu, „Soft touch“ laku. Juodos spalvos baldų korpusai ir fasadai pagaminti iš dažytos plokštės, padengtos matiniu „Soft touch“ laku. Naudojant „Soft touch“ laką – sukuriamas itin švelnus, šiek tiek gumuotas paviršius.

Metalinės arba ąžuolinės kojelės Icon

Baldai yra su juodos spalvos metalinėmis arba ąžuolinėmis kojelėmis. Kojelių aukštis – 90 mm.

Plati spalvinė gama Icon

Pasirinkite ar susiderinkite skirtingų modelių baldus iš skirtingų spalvų. Kolekcijos spalvos – itin neutralios, tad tiks bet kokio kolorito interjerui.

Funkcionali ir patogi kolekcija Icon

„Simple“ kolekcija išsiskiria savo paprastumu ir funkcionalumu. Iš skirtingų baldų modifikacijų galite susiderinti baldus skirtingiems kambariams: nuo koridoriaus iki miegamojo ar netgi vaikų kambario.

Surinkimo instrukcija Icon
staliukai-staliukas-simple-tv-0

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO SPALVŲ DERINĮ Icon
404€
-5% Nuolaida
383.80€
Pagaminimo terminas: 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS