+370 634 85000
0

Valgomojo stalas SAFIRA

Nuo 419€ 335.20€
MATMENYS (l x G x A): 1400 x 1400 x 744 mm 1600 x 1600 x 744 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
„Ažūrinis“ valgomojo stalas SAFIRA Icon

„Ažūrinis“, bet masyvus ir tvirtas valgomojo stalas SAFIRA, kurio stalviršio dydį, spalvą bei medžiagiškumą galite pasirinkti patys.

Iš siūlomos paletės rinkitės Jums patinkančią stalviršio spalvą bei medžiagą Icon

Iš plokščių paletės galite pasirinkti plokštės atspalvį bei medžiagą. Rinkitės ąžuolo lukšto plokštes (F) arba laminuotas medžio drožlių plokštes. Asortimente rasite ir klasikines medžio raštų, ir prabangaus, marmuro rašto bei betono imitacijos plokštes.

Lukšto sąvybės Icon

Kadangi lukštas - natūrali žaliava - kiekvienas gaminys yra unikalus savo raštais bei spalva, gali kažkiek skirtis nuo matomų nuotraukose ar ekspozicijoje.

Briaunos tipas Icon

Lukštu laminuotos plokštės pjautos 45° kampu. Pati briauna yra juodos spalvos ir kontrastingai žiūrisi su natūraliu lukštu. Toks briaunos apdirbimas suteikia baldui lengvumo, dekoratyvumo, unikalumo bei yra patogus naudoti. Laminuotas medžio drožlių ar aukšto slėgio laminato plokščių briaunos apdirbtos klasikiniu, 90° kampu.

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos Icon

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos, derės bet kokių spalvų interjere. Juoda spalva išryškins plokštės raštą ir spalviškumą.

Madingos, plonos, subtilios formos Icon

Dėl savo unikalios formos, subtilių detalių baldas suteiks interjerui dar daugiau savitumo ir taps pagrindiniu kambario akcentu.

Išraiškingai susukta stalo koja Icon

Tvirta metalinė, išraiškingai „susukta“ stalo koja užtikrina stabilumą, ilgaamžiškumą bei vizualiai daro stalą lengvu ir tarsi „ažūriniu“.

valgomojo-stalai-valgomojo-stalas-safira-140-M13-HPLF206-4

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE STALVIRŠIO SPALVĄ Icon
419€
-20% Nuolaida
335.20€
Pagaminimo terminas: 35 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę