+370 634 85000
0

Spyruoklinis čiužinys BRAŠKĖ 900/2000/180

Icon
Icon
-10% krepšeliui
251€
Standartinio ilgio BRAŠKĖ čiužinukas viengulei vaikiškai lovai Icon

Standartinio ilgio BRAŠKĖ čiužinukas viengulei vaikiškai lovai ar kušetei. BRAŠKĖS kolekcijoje yra 900, 1000 ir 1200 mm pločio čiužinukai dvejų metrų ilgio lovai.

Tinkantis įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms Icon

Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Čiužinys individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir apgaubia kūną.

Padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį Icon

Šio čiužinio veikimo principas skiriasi nuo poliuretaninių čiužinių, kadangi visa kūno atrama yra perduodama POCKET spyruoklėms. POCKET spyruoklės yra unikalios tuo, kad neskleidžia spyruoklėm būdingo garso, kiekviena spyruoklė dirba individualiai ir suteikia tvirtą atramą, gali atlaikyti ir didesnį svorį. Dirbdamos individualiai kiekviena iš spyruoklių yra spaudžiama skirtingai ir skirtingai prisitaiko prie kūno judesių – taip kūnui suteikiama reikiama atrama skirtingose vietose: ties juosmeniu spyruoklės įdumba daugiau, ties galva ir kojomis – mažiau, o stuburas išlieka tiesus.

Kūno judesiai nėra perduodami partneriui Icon

Miegokite ramiai ir neblaškomai visą naktį, kadangi POCKET spyruoklės, kiekviena atskirai reaguoja į spaudimą, kūno judesius, kurie yra sugeriami ir nėra perduodami į skirtingas čiužinio dalis.

Pralaidus orui Icon

Tarp POCKET spyruoklių yra oro tarpai, kurie užtikrina tinkamą čiužinio laidumą orui. Tinkamas vėdinimas svarbus čiužinio naudojimo aspektas, kadangi jis neleidžia kauptis drėgmei čiužinio viduje, jam pelyti ir vėsina miego metu. Apatinėje čiužinio dalyje yra specialus tinkliukas, kuris leidžia čiužiniui labiau praleisti orą. Dėl šių priežasčių, čiužinys yra tinkamas labiau prakaituojantiems žmonėms.

Lengvai prižiūrimas Icon

Čiužinio užvalkale, apatinėje dalyje yra užtrauktukas, kuris palengvina čiužinio priežiūrą: užvalkalą lengvai galima nuimti, išskalbti 30o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valyti sausu būdu bei lyginti (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 62% poliesteris, 28% viskozė, 8% polipropilenas, 2% liureksas.

Sertifikuotas Icon

Čiužinio užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

POCKET spyruoklių čiužinio branduolys Icon

POCKET spyruoklės – jau seniai naudojamos čiužinių ir ne tik gamyboje. Jos ypatingos tuo, kad kiekviena spyruoklė turi savo tekstilinį apvalkalą, kuris leidžia kiekvienai spyruoklei individualiai reaguoti į kūno spaudimą. Tokio tipo čiužiniai rekomenduojami didesnio svorio žmonėms, kadangi spyruoklės sukuria didesnę atramą ir pasipriešinimą spaudimui. POCKET spyruoklių blokas iš visų pusių yra apgaubtas putų poliuretanu, kuris švelniai prisitaiko prie kūno.

60 mėnesių garantija čiužinio branduoliui! Icon

UAB ZBIGA gaminamų čiužinių branduoliams taikoma 60 mėn. garantija. Užvalkalui ar kitiems priedams - įprasta 24 mėn. garantija.

Ciuziniai-ciuzinys-relax-6

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

251€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
251€
Pagaminimo terminas: 7 d.

BRAŠKĖS ČIUŽINIO SANDARA

Renkantis čiužinį ar antčiužinį, svarbu ne tik jo patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Braškė-pjūvis-web-LT-1
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę