3D SALONO TURAS

TV spintelė | CAMDEN su eglutės raštu

564€
Matmenys (IxGxA):
1500 x 400 x 500 mm
Kojelių aukštis – 150 mm
Favorite
 • „Prancūziškos eglutės“ rašto spauda ant durelių

  Išskirtinė baldo detalė – klasikinis „prancūziškos eglutės“ raštas ant durelių. Juodos spalvos, plonos linijos raštas suteikia išskirtinumo bei modernumo bei žaismingai kontrastuoja su natūralaus ąžuolo spalvos fonu.

 • Korpusas ir fasadas gaminamas iš ąžuolo faneruotės

  Korpusas (išskyrus nugarėlė, kuri pagaminta iš MPP) ir durelės yra pagaminti iš ąžuolu faneruotos medžio drožlių plokštės. Paviršiai yra lakuoti skaidriu (10% blizgumo) laku, kuris užtikrina natūralią lukšto išvaizdą bei nekeičia medžiagos tekstūros.

 • Paspaudimu atidaromos durelės

  TV spintelė su dvejomis durelėmis, kurios atidaromos paspaudimu. Tai pabrėžia komodos minimalistinį dizainą, kur nėra jokių papildomų dizaino-funkcinių elementų. Viskas išspręsta baldo furnitūros pasirinkimu.

 • Reguliuojamo aukščio lentynėlės

  Viduje yra reguliuojamo aukščio lentynėlės. Tai užtikrina, kad balde galėsite laikyti įvairaus dydžio daiktus ir lentynų aukštį prisitaikyti asmeniškai.

 • Numatyta vieta laidų paslėpimui

  Vidurinėje TV spintelės dalyje – atvira lentyna, už kurios yra numatyta anga laidams. Taip užtikrinama tvarka ir patogus elektros prietaisų pajungimas.

 • Optimalūs baldo matmenys

  Šios kolekcijos baldai nėra masyvūs ir didelių gabaritų. Atvirkščiai – dydžiai apgalvoti taip, kad būtų lengvai pritaikomi įvairaus dydžio patalpose.

 • Telpa robotas - siurblys

  Aukštos baldo kojelės užtikrina, kad po juo laisva gali palysti standartinio aukščio robotas – siurblys.

tv-spintele-camden-su-eglutes-rastu-1
Pamatykite, kaip atrodo

Siūlome vieną didžiausių, kokybiškų paviršių ir spalvų paletę Lietuvoje. Atvykite į saloną ir pamatykite, kaip Jums patikę audiniai atrodo ant mūsų baldų.

KUR MUS RASTI
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.