+370 634 85000
0

TV spintelė atvira TREVISO 2020

Icon
Icon
-10% krepšeliui
601€
MATMENYS (l x G x A): 2020 x 480 x 620 mm
Dviejų metrų ilgio TV spintelė erdviai poilsio zonai Icon

Net dviejų metrų ilgio TV spintelę sudaro viena erdvi, atvira erdvė su stikline lentynėle ir dvi uždaros lentynėlės. Elegantiškos kojelės, stiklo detalės, blizgi plokštė suteikia baldui lengvumo ir universalumo.

Unikalus TREVISO kolekcijos dizainas Icon

Modernių linijų, tačiau ypatingai lengva ir šilta kolekcija TREVISO - itališko dizaino ir baldų mėgėjams. Lakoniškos baldų linijos žaismingai dera su ypač blizgia balta plokšte, kurią „sušildo“ akmens raštų plokštė. Lengvumo pjūtį sustiprina stiklo, veidrodžių ir chromuotos detalės, elegantiškos kojelės.

Grūdinto stiklo detalės Icon

TREVISO kolekcijoje naudojamos stiklo durelės yra iš grūdinto, 4 mm storio stiklo. Vidinių, stiklinių lentynėlių storis - 6 mm. Viskas dėl Jūsų saugumo!

Paspaudimu atidaromos durelės Icon

Baldo durelės atidaromos paspaudimu. Tai pabrėžia minimalistinį dizainą, kur nėra jokių papildomų dizaino-funkcinių elementų. Viskas išspręsta baldo furnitūros pasirinkimu.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
tv-spinteles-tv-spintele-status-treviso-2020-atvira-4

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
601€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
601€
Užsakymo įvykdymo terminas 43 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę