+370 634 85000
0

Staliukas CITY

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Nuo 250€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 700 x 700 x 390 mm 800 x 800 x 460 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Susikurkite savo CITY staliuką Icon

Susikurkite savo CITY staliuką iš trijų spalvų lukštu faneruoto stalviršio, plačios metalinių kojelių spalvų paletės bei dviejų dydžių variantų.

Briaunos tipas Icon

Lukštu laminuotos plokštės pjautos 45° kampu. Pati briauna yra juodos spalvos ir kontrastingai žiūrisi su natūraliu lukštu. Toks briaunos apdirbimas suteikia baldui lengvumo, dekoratyvumo, unikalumo bei yra patogus naudoti. Laminuotas medžio drožlių ar aukšto slėgio laminato plokščių briaunos apdirbtos klasikiniu, 90° kampu.

Universalus ir lengvai pritaikomas Icon

Staliukai dėl savo formos ir nuosaikaus dizaino, puikiai derės bet kokiame interjere, tiek individualiame, tiek viešosios paskirties. Staliukus galima derinti tarpusavyje, kadangi jie yra dviejų dydžių. Mažesnysis staliukas puikiai telpa po didesniu, o abiejų staliukų raštai ar spalvos gali būti skirtingi, taip sukuriama įdomesnė staliukų kompozicija, kuri gali tapti ir kambario akcentu. Staliukas, taip pat, gali būti naudojamas šalia sofos ar minkšto kampo, taip išnaudojant erdvę optimaliai. Ant jo patogiai tilps knyga, šviestuvas ar arbatos puodelis. Šie staliukai lengvai papuoš darbo kambarį, prieškambarį ar miegamąjį, gali būti naudojamas ir vaikų kambaryje.

Galite pasirinkti stalviršio atspalvį Icon

Iš siūlomo asortimento pasirinkite medinių detalių atspalvį. Derindami minkštų baldų gobelenų ir korpusinių baldų medinių detalių spalvas, sukursite tik Jūsų interjerui būdingus unikalius derinius.

Lukšto sąvybės Icon

Kadangi lukštas - natūrali žaliava - kiekvienas gaminys yra unikalus savo raštais bei spalva, gali kažkiek skirtis nuo matomų nuotraukose ar ekspozicijoje.

Surinkimo instrukcija Icon
staliukai-staliukas-city-D700-F03-4

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE STALO SPALVĄ Icon
3. PASIRINKITE METALO SPALVĄ Icon
250€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
250€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę