+370 634 85000
0

Staliukas BINGO

Icon
Icon
-10% krepšeliui
122€
MATMENYS (l x G x A): 400 x 300 x 540 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Grakštus, minimalistinio dizaino staliukas BINGO Icon

Grakštus, minimalistinio dizaino staliukas BINGO - mobilus, akcentinis baldas Jūsų interjere. Jį lengvai pernešite į Jūsų pageidaujamą vietą ryto kavai, o nenaudojamą tiesiog pastatysite į kampą ir papuošite Jūsų mėgstamomis gėlėmis ar suvenyrais.

Staliukas - interjero dekoras Icon

Nedideli, grakštūs staliukai dažnai naudojami ne tiek praktiniais, bet interjero dekoravimo tikslais, jų dėka interjeras užpildomas detalėmis ar suteikiamas užbaigtas kambario vaizdas.

Galite pasirinkti stalviršio spalvą Icon

Stalviršis yra pagamintas iš ąžuolu lukštu faneruotos medžio drožlių plokštės. Iš žemiau pateiktos paletės galite pasirinkti natūralų, pilką ar rudą ąžuolo lukšto atspalvį. 

Lukšto sąvybės Icon

Kadangi lukštas - natūrali žaliava - kiekvienas gaminys yra unikalus savo raštais bei spalva, gali kažkiek skirtis nuo matomų nuotraukose ar ekspozicijoje.

Briaunos tipas Icon

Lukštu laminuotos plokštės pjautos 45° kampu. Pati briauna yra juodos spalvos ir kontrastingai žiūrisi su natūraliu lukštu. Toks briaunos apdirbimas suteikia baldui lengvumo, dekoratyvumo, unikalumo bei yra patogus naudoti. Laminuotas medžio drožlių ar aukšto slėgio laminato plokščių briaunos apdirbtos klasikiniu, 90° kampu.

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos Icon

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos, derės bet kokių spalvų interjere. Juoda spalva išryškins plokštės raštą ir spalviškumą.

staliukai-staliukas-bingo-M20-F03-3

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE STALVIRŠIO SPALVĄ Icon
122€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
122€
Pagaminimo terminas: 35 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę