+370 634 85000

Spinta PIRATE 2 durų

311€
MATMENYS (l x G x A): 1035 x 600 x 2030 mm
Siaura, bet talpi dviejų durų spinta Icon

Aukšta, siaura dviejų durų spinta - taupo erdvę kambaryje, bet yra pakankamai talpi, kad leistų sutalpinti visą vaikų turtą. O jei kambaryje gyvena keli vaikai - atskiros spintos leis turėti kiekvienam savo erdvę ir daiktų saugojimo vietą.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

Kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Paslaptingą nuotaiką, nuotykių troškimą ir neribotą fantaziją sukuria kolekcijoje atsikartojantys dizaino elementai, tokie kaip - tarsi sendintos medienos plokštė, dirbtinės odos rankenos ar detalės, tarsi apkaustyti baldų kraštai, piratų tematikos antspaudai.

Erdvus ir ergonomiškas baldas Icon

Erdvioje spintoje gausu lentynų, kuriose tvarkingai susidėsite sulankstomus drabužius bei kabykla. Ši ergonomiška spinta pasižymi dideliu talpumu ir praktiškumu. Ventiliacinės angos užtikrins, kad čia laikomi drabužiai bei daiktai visada išliks gaivūs.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-pirate-5
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
311€
-10% Nuolaida
279.90€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS