+370 634 85000
0

Spinta MOCHA BABY 2 durų

259€
MATMENYS (l x G x A): 930 x 560 x 1815 mm
Nedidelė spinta MOCHA Icon

Nedidelė MOCHA BABY spinta  su įvairaus pločio lentynomis, dvejais skersiniais, skirta mažesniems drabužiams ir vaikų priežiūros priemonėms. Skirtingo aukščio skersiniai leis patiems vaikams pasiekti savo drabužius ir mokytis tvarkytis.

MOCHA kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Kolekcija patiks mėgstantiems ramybę, jaukumą ir paprastumą. Klasikinės formos, natūralaus medžio raštai, minimalios detalės, užapvalinti baldų kampai - atneš į Jūsų interjerą gamtos dvelksmą ir paliks daug vietos Jūsų vaizduotei derinant sienų spalvas, aksesuarus.

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

LED apšvietimas Icon

Drabužių kabykloje įrengtas LED apšvietimas, kuris įsijungia vos tik atidarius spintos duris. Net ir tamsiu paros metu lengvai išsirinksite drabužius ir nereikės jungti papildomo apšvietimo.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-mocha-18

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
259€
-10% Nuolaida
233.10€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS