Rašomasis stalas PIMLICO

1203€
Matmenys (lxGxA): 1300 x 620 x 750 mm Aukštis nuo grindų iki stalčių: 380 mm
Elegantiška ir prabangi kolekcija Icon

Kolekcija, kuri sukurta prabangių ir modernios klasikos stilių gerbėjams. Blizgaus žalvario spalvos akcentai derinami su tamsaus spalvos natūraliu lukštu, suteikia kolekcijai išskirtinumo.

Platus kolekcijos baldų pasirinkimas, todėl baldus lengvai pritaikysite tiek darbo kambaryje, tiek svetainėje ar miegamajame.

Rašomasis stalas su penkiais stalčiais Icon

Kokybiškas rašomasis stalas su 5 stalčiais. 4 gilūs stalčiai (gylis 110 mm), esantys šonuose (po 2 iš abiejų pusių) yra su „švelniu“ uždarymu. Vidurinysis stalčius, skirtas smulkesniems daiktams sudėti, mat jo gylis – 40 mm.

Natūralaus ąžuolo lukšto korpusas Icon

Korpusas pagamintas iš natūraliu ąžuolo lukštu laminuotos medžio drožlių plokštės. Lukštas beicuotas tamsiu, „anglies“ spalvos beicu.

Stalčių fasadai - natūralaus medžio Icon

Stalčių fasadai pagaminti iš natūralaus ąžuolo, beicuoti „anglies“ spalvos beicu, lakuoti matiniu, skaidriu laku, kas suteikia subtilų, natūralaus medžio tekstūros išlaikymą.

Visos medinės dalys - lakuotos Icon

Medinės detalės yra lakuotos skaidriu, matiniu laku. Naudojant laką, o ne kitaip apdirbant lukštą – jis tampa atsparesnis įdaužimams ar kitiems mechaniniams pažeidimams negu naudojant aliejavimą ar vaškavimą.

Moderni, elegantiška ir kokybiška baldų kolekcija Icon

Gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, tokios kaip: natūralus ąžuolo ar riešuto lukštas, natūrali mediena, metalas ir kt.

Subtili blizgaus žalvario spalva prabangiai paryškina medžio tamsumą. Icon

Išskirtinė, tamsi, „anglinė“ spalva su švelniu rusvu atspalviu subtiliai kontrastuoja su sodria, tamsia korpusinės dalies spalva.

Metalinės rankenėlės Icon

Rankenėlės sukurtos ir ergonomiškai išlenktos specialiai šiai kolekcijai.

Blizgaus žalvario akcentai Icon

Visa kolekcija – tamsi, lakoniškų formų, tačiau su blizgiais, žalvario elementais. Medienai spalva suteikiama – ją beicuojant. Subtili blizgaus žalvario spalva prabangiai paryškina medžio tamsumą. Kojos pagamintos iš lenkto metalo, dažyto blizgia žalvario spalva.

Stalčiai su „švelnaus uždarymo“ mechanizmu Icon

„Švelnus uždarymas“ – tai, tarsi, naujoji klasika baldų gamyboje ir naudojamoje furnitūroje. Naudojant tokio tipo mechanizmą – užtikrinama, kad stalčiai nesidaužys į korpusą.

stalai-stalas-pimlico-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1203€
-5% Nuolaida
1142.85€
Užsakymo įvykdymo terminas 45 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS