3D SALONO TURAS

Rašomasis stalas | PIMLICO

1203€
Matmenys (IxPxA):
1300 x 620 x 750 mm
Aukštis nuo grindų iki stalčių: 380 mm
Favorite
 • Elegantiška ir prabangi kolekcija

  Kolekcija, kuri sukurta prabangių ir modernios klasikos stilių gerbėjams. Blizgaus žalvario spalvos akcentai derinami su tamsaus spalvos natūraliu lukštu, suteikia kolekcijai išskirtinumo.

  Platus kolekcijos baldų pasirinkimas, todėl baldus lengvai pritaikysite tiek darbo kambaryje, tiek svetainėje ar miegamajame.

 • Rašomasis stalas su penkiais stalčiais

  Kokybiškas rašomasis stalas su 5 stalčiais. 4 gilūs stalčiai (gylis 110 mm), esantys šonuose (po 2 iš abiejų pusių) yra su „švelniu“ uždarymu. Vidurinysis stalčius, skirtas smulkesniems daiktams sudėti, mat jo gylis – 40 mm.

 • Natūralaus ąžuolo lukšto korpusas

  Korpusas pagamintas iš natūraliu ąžuolo lukštu laminuotos medžio drožlių plokštės. Lukštas beicuotas tamsiu, „anglies“ spalvos beicu.

 • Stalčių fasadai - natūralaus medžio

  Stalčių fasadai pagaminti iš natūralaus ąžuolo, beicuoti „anglies“ spalvos beicu, lakuoti matiniu, skaidriu laku, kas suteikia subtilų, natūralaus medžio tekstūros išlaikymą.

 • Visos medinės dalys - lakuotos

  Medinės detalės yra lakuotos skaidriu, matiniu laku. Naudojant laką, o ne kitaip apdirbant lukštą – jis tampa atsparesnis įdaužimams ar kitiems mechaniniams pažeidimams negu naudojant aliejavimą ar vaškavimą.

 • Moderni, elegantiška ir kokybiška baldų kolekcija

  Gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, tokios kaip: natūralus ąžuolo ar riešuto lukštas, natūrali mediena, metalas ir kt.

 • Subtili blizgaus žalvario spalva prabangiai paryškina medžio tamsumą.

  Išskirtinė, tamsi, „anglinė“ spalva su švelniu rusvu atspalviu subtiliai kontrastuoja su sodria, tamsia korpusinės dalies spalva.

 • Metalinės rankenėlės

  Rankenėlės sukurtos ir ergonomiškai išlenktos specialiai šiai kolekcijai.

 • Blizgaus žalvario akcentai

  Visa kolekcija – tamsi, lakoniškų formų, tačiau su blizgiais, žalvario elementais. Medienai spalva suteikiama – ją beicuojant. Subtili blizgaus žalvario spalva prabangiai paryškina medžio tamsumą. Kojos pagamintos iš lenkto metalo, dažyto blizgia žalvario spalva.

 • Stalčiai su „švelnaus uždarymo“ mechanizmu

  „Švelnus uždarymas“ – tai, tarsi, naujoji klasika baldų gamyboje ir naudojamoje furnitūroje. Naudojant tokio tipo mechanizmą – užtikrinama, kad stalčiai nesidaužys į korpusą.

stalai-stalas-pimlico-2
PAMATYKITE, KAIP ATRODO

Siūlome vieną didžiausių, kokybiškų paviršių ir spalvų paletę Lietuvoje. Atvykite į saloną ir pamatykite, kaip Jums patikę audiniai atrodo ant mūsų baldų.

KUR MUS RASTI
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.