+370 634 85000
0

Komoda MONTES NATURAL 975

Icon
Icon
-10% krepšeliui
363€
MATMENYS (l x G x A): 975 x 435 x 825 mm
Net ir komoda gali būti įdomi Icon

MONTES NATURAL dizaineriai pasistengė, kad net ir komoda būtų įdomi Jūsų vaikui - spalvotos, malonios ir įdomios liesti rankenėlės, galimybė pasirinkti rankenėlių aukštį, švelnios baldo spalvos, traukia akį ir sudomins Jūsų mažylį.

Galimybė reguliuoti rankenėlių aukštį Icon

Augant vaikui -„auga“ ir MONTES WHITE baldai. Dar viena įdomi detalė - galimybė keisti rankenėlių aukštį, priklausomai nuo vaikučio ūgio. Tuo būdu spinta ir jos turinys vaikui bus visada lengvai pasiekiami ir prieinami.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Skirtingų tekstūrų ir spalvų rankenėlės Icon

Siekiant sudominti ir įtraukti į namų ruošą net ir pačius mažiausius, dizaineriai panaudojo skirtingų tekstūrų, spalvų ir malonios medžiagos rankenėles. Mažylių prigimtinis smalsumas skatina pačiupinėti viską, kas pasitaiko aplinkui, todėl net ir tokios detalės lavins vaiko smulkiąją motoriką.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Baldo gamyboje naudojama aukštos kokybės medienos plaušų plokštės (MDF)
Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-montes-20.76.1202.00-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
363€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
363€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę