+370 634 85000
0

Komoda DARK METAL 1090

Icon
Icon
-10% krepšeliui
458€
MATMENYS (l x G x A): 1090 x 480 x 995 mm
Plati ir talpi komoda Icon

Modernaus dizaino, apjungiančio betono imitacijos, metalo ir odos derinį, komoda įsilies į Jūsų interjerą bei talpins daug daiktų.

Modernus, jaunatviškas dizainas Icon

Kaip ir visi DARK METAL kolekcijos baldai, komoda pasižymi jaunatvišku dizainu, kurį suteikia metalinės detalės, betono imitacijos plokštė, dirbtinės odos rankenėlės bei neįprasto dizaino durelės su metalinėmis grotelėmis.

Daug vietos daiktams sandėliuoti Icon

Daiktai gali būti sandėliuojami trijuose talpiuose stalčiuose, viršutinėje nišoje, nedidelėse lentynose, todėl ši komoda tikrai talpins nemažai drabužių ar kitų daiktų.

Metalinė konstrukcija Icon

Ypatingai modernų ir išskirtinį išorinį vaizdą sukuria dirbtinės odos rankenėlės bei vertikalios durelės su metalinėmis grotelėmis. Metalinis rėmas ne tik suteikia baldui šiuolaikiškumo, tvirtumo ir modernumo įspūdį, bet ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą bei patvarumą.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komoda-komodos-dark-metal-20.52.1203.03
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
458€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
458€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS