+370 634 85000
0

Kėdė APOLO

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 215€
MATMENYS (l x G x A): 530 x 590 x 845 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Žavi, lengva ir žaisminga - naujoji APOLO kėdė Icon

Naujoji APOLO kėdė - tai ne tik patogus ir praktiškas baldas prie valgomojo stalo, viena ar kelios APOLO kėdės svetainėje sukurs savotišką poilsio zoną jaukiam pokalbiui ar kavos puodeliui.

APOLO dizaino elementai Icon

Elegantiškos formos, grakščių linkių kėdė, kuriai audinį bei kojelių medžiagiškumą išrinksite patys. Originaliai atrodys kontrastingos pagrindinio audinio bei apkantavimo spalvos, ekstravagantiškumo kėdei suteiks metalinės auksinės kojelės ar kiti pasirinkimai. Neribokite fantazijos kurdami savo APOLO!

Galite pasirinkti kojelių tipą bei spalvą Icon

Kojelės – svarbi baldo dizaino detalė. Jūs galite pasirinkti pagal tai, kuris stilius geriau tinka prie Jūsų namų interjero visumos. Baldas gali būti su medinėmis kojelėmis arba kojelėmis su metaliniais antgaliais. Taip pat galite rinktis tiek medinės dalies, tiek metalinės dalies spalvas.

Kėdės karkasas pagamintas iš faneros Icon

Fanera – tai itin tvirtas medienos produktas, gaminamas iš tarpusavyje suklijuotų kelių medienos lukšto lakštų. Faneros naudojimas karkasui – užtikrina kėdės tvirtumą ir patvarumą.

Ergonomiška atlošinė dalis Icon

Kėdės atlošas yra ergonomiškas, šiek tiek palenktas atgal, kad sėdėjimas būtų komfortabilus.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

kedes-kede-apolo-now-or-never-61-m24-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
4. APKANTAVIMO JUOSTELĖS SPALVA Icon
215€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
215€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę