+370 634 85000
0

Fotelis TAURAS

Kaina su gobelenu Nuo 248€
Icon
Kaina su oda Nuo 437€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 670 x 850 x 815 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Urban stiliaus ir lakoniškų formų TAURAS Icon

Tai urban modernaus stiliaus, aiškių formų baldas, kuris gali būti lengvai priderinamas prie kiekvieno interjero. Puikiai gali derėti tiek prabangaus stiliaus svetainėje, kuris būtų kaip kambario akcentas, tiek jaunuolio kambaryje, tiek terasoje.

Ultra modernus ir ypatingai komfortiškas Icon
Baldas sukurtas, atsižvelgiant į kontrasto principą, supriešinant dvi skirtingas puses, tai yra malto porolono minkštumą ir metalo tvirtumą. Gali būti gaminamas vien iš audinio arba kombinuojant natūralią odą su audiniu.
Galite pasirinkti iš gausybės audinių ir natūralios odos pavyzdžių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių ir natūralios odos paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip medžiaga atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į medžiaga iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

* Gaminių iš odos siūlės gali skirtis nuo baldų iš audinio.

Tvirta, metalinė konstrukcija Icon

TAURAS fotelio metalinė konstrukcija suteikia baldui ne tik modernumo, bet ir užtikrins ilgaamžiškumą. Be to, pasirinkę tinkamą gobeleną ar natūralią odą foteliuką drąsiai galėsite naudoti terasoje ar balkone.

Surinkimo instrukcija Icon
Tauras-interjere-sluoksniai

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
248€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
248€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-tauras-LT-2
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę