+370 634 85000
0

Fotelis PANDA kampinė dalis

Kaina su gobelenu Nuo 368€ 312.80€
Icon
Kaina su oda Nuo 587€ 498.95€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 900 x 900 x 740 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Modulinis kampinis fotelis PANDA Icon

Modulinis kampinis fotelis PANDA leidžia kurti individualią baldų kompoziciją pagal savo norus ir poreikius. Derinkite tris minkštus modulius ir staliuką.

Kolekcija PANDA - unikaliems Jūsų interjero sprendimams Icon

PANDA – modulinė baldų kolekcija iš trijų skirtingų formų modulių ir staliuko, kuriuos lengvai įkomponuosite į namų erdvę, nesvarbu, kokio dydžio, ilgio ar struktūros ji yra. Baldų kolekciją pritiks tiek namų, tiek ir visuomeniniame interjere.

Modulinis baldas Icon

Pagal savo norus ir poreikius susikurkite individualią baldų kompoziciją. Kiekviena dalis (fotelis, kampinis fotelis ir pufas) – atskira, bet kartu visiškai darni komplekto detalė. Derinkite skirtingus audinius, kurkite išskirtinį interjerą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių ir natūralios odos pavyzdžių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių ir natūralios odos paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip medžiaga atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į medžiaga iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

* Gaminių iš odos siūlės gali skirtis nuo baldų iš audinio.

foteliai-fotelis-panda-1-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
368€
-15% Nuolaida
312.80€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-panda-LT-3
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS