+370 634 85000
0

Minkštas kampas DOMINO TIERRA 04 KAIRINIS

Icon
Icon
-10% krepšeliui
2249€
MATMENYS (l x G x A): 2600 x 1500 x 900 mm Miegamosios dalies dydis: 2450 x 1450 mm; Tarpas nuo grindų iki žemiausios baldo dalies: 140 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Sandėlyje esančių prekių kiekis ribotas. Dėl tikslaus likučio teiraukitės telefonu arba mūsų salonuose. Visus prekės modelius rasite paspaudę nuorodą Daugiau
Kampas DOMINO su miegamuoju mechanizmu Icon

Kampas DOMINO su miegamuoju mechanizmu ir patalynės dėže, skirtas kasdieniam naudojimui. Pakeliamas mechanizmas saugus, nebraižo grindų dangos.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Kairinė kampo pusė Icon
„Šezlonginė“ baldo dalis yra kairėje pusėje stovint ir žiurint tiesiai į baldą.
Surinkimo instrukcija Icon
00002DOMINOKK02-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
2249€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
2249€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-domino-LT

Visi kolekcijos modeliai

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę