DUK apie baldų pirkimą

  • salonai-magres-baldai-deco-2

Baldai yra savita šeimos istorijos dalis, todėl jų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas. Juk sofa, foteliai ar kiti baldai turi būti patogūs kiekvienam šeimos nariui. Be to, svarbu, kad jie atitiktų gyvenimo būdą, esminius poreikius. Užsukus į saloną, daugeliui kyla su pasirinkimu susijusių klausimų. Šįkart nagrinėjame ir atsakome į dažniausius jų.

 

Dažniausiai perkant baldus kylantys klausimai

Kiekvienas žmogus apie baldus turi savo nuomonę – puikiai žino, kokios sofos norima svetainei ir kokia lova geriausiai tiktų jo miegamajam. Kiekvienas turi savo poreikius ir ieško tokio produkto, kuris tiktų idealiai. Neretais atvejais šiam tikslui pasinaudojama ir individualia baldų gamyba, kai iš kelių variantų pasirenkamas apmušalas ar kojelių, kitų dalių dizainas. Tačiau ieškant geriausio sprendimo neretai kyla panašūs klausimai.

 

Kaip išsirinkti ilgaamžį baldą?

Baldai – ilgalaikė investicija, tad jų pasirinkimas turi būti labai atidus. Baldų kokybę labiausiai lemia gamyboje naudojamos technologijos ir medžiagos. Tačiau gaminys tarnauja ilgiau ir atitinkamai jį prižiūrint. Renkantis rekomenduojame pasidomėti konkrečių audinių priežiūros ypatybėmis: kokias priemones galima naudoti, o kokių geriau vengti. Tokiu atveju iškart žinosite, kas gali baldui pakenkti, tad lengviau to išvengsite.

 

Kokios medžiagos, naudojamos baldų gamyboje, yra patvariausios ir patikimiausios?

Apie medžiagas vertėtų kalbėti atskirai. Dažniausiai nuo to, kaip atidžiai atlikta baldų gamyba ir kokios medžiagos naudotos priklauso ir komfortas, ir kokybė, ir patvarumas. Būtent aukšta kokybė yra „Magrės baldų“ pagrindinis tikslas ir įsipareigojimas. Daugeliui baldų suformuoti naudojamas buko medienos karkasas – jis laikomas vienu iš patvariausių. Kitaip nei plonų medžio drožlių, tvirtas tokios medienos karkasas garantuoja ilgą ir malonią produkto naudojimo patirtį.

 

Kaip derinti baldus prie interjero?

Baldų dizaino vertinimas dažnam yra sudėtingiausia produkto pasirinkimo dalis. Apžvelkite savo namų erdvę: kokios spalvos, stilius čia vyrauja? Remiantis spalvų palete išsirinkti baldą yra daug lengviau. Primename, kad kai kurias baldų ypatybes galite keisti. Individuali baldų gamyba leidžia pritaikyti nusižiūrėtą baldų modelį savo namų interjerui be jokių rūpesčių.

 

Geriau pirkti naujus baldus ar pakeisti jų apmušalus?

Viskas priklauso nuo to, kaip stipriai baldas yra susidėvėjęs. Dažnai bandoma išspręsti pasenusio baldo problemą pakeitus apmušalus, tačiau tai gelbsti tik tuo atveju, kai audinys yra tiesiog neišvalomai suteptas. Susidėvėjusių karkaso dalių, įdubimų apmušalų keitimas nepaveiks. Tokiais atvejais geriau įsigyti naują baldą. Be to, naudinga įvertinti apmušalų keitimo kainą – kartais ji būna panaši į viso naujo baldo.

 

Kaip prižiūrėti minkštuosius baldus?

Minkštųjų baldų priežiūra labai priklauso nuo baldo apmušalo audinio. Prie kiekvieno baldo pridedamas specialus jo priežiūros vadovas – čia pateiktais patarimais ir vertėtų vadovautis.

 

Prieš keliaujant į saloną siūlome pasižymėti patalpos matmenis, kokio dydžio, aukščio, stiliaus turėtų būti baldas. Tai leis įvertinti, ar reikalinga savitų baldų gamyba ir greičiau atrasti tiksliai poreikius atitinkantį gaminį.