+370 634 85000
0
Firminiai salonai Klaipėdoje

Firminiai salonai Klaipėdoje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS. APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė Klaipėdoje, NEMUNO BALDAI centre

Baltijos pr. 10, NEMUNO BALDAI centre, esantis mūsų baldų salonas Klaipėdoje – parduotuvė, kurioje rasite visus gaminius jaukiam miegamajam, stilingai svetainei ir komfortiškam, žaismingam vaikų kambariui.

Kiekvieną apsilankiusį salone pasitinka patyrę konsultantai, kurie pasiruošę supažindinti su dideliu sėdimųjų baldų, staliukų asortimentu. Kviečiame visą šeimą atvykti ir apsižvalgyti, kokie mūsų siūlomi baldai Klaipėdoje geriausiai atitinka Jūsų šeimos poreikius. Patys išbandykite ne tik sofas, bet ir miegamojo lovas, čiužinius, taip pat įvertinkite baldų dizainą, kokybę ir pasisemkite idėjų namų interjero dizainui.

Dvejojate, kuris gaminys geriausiai atitiks šeimos lūkesčius? Sunku apsispręsti dėl baldų kompozicijos ar jų aptraukimo tekstiliniu apmušalu, oda? „Magrės baldų“ komanda mielai papasakos apie visas produkcijos ypatybes ir padės atsirinkti tai, kas leis mėgautis išskirtiniu komfortu ilgus metus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

salonas-Nemuno-baldai-naujos-13
salonas-Nemuno-baldai-naujos-3
salonas-Nemuno-baldai-naujos-6
salonas-Nemuno-baldai-naujos-10
salonas-Nemuno-baldai-naujos-11
salonas-Nemuno-baldai-naujos-7
salonas-Nemuno-baldai-naujos-4
salonas-Nemuno-baldai-naujos-5
salonas-Nemuno-baldai-naujos-12
salonas-Nemuno-baldai-naujos-8
salonas-Nemuno-baldai-naujos-9
Icon
Icon

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę