+370 634 85000
0
Firminiai salonai Klaipėdoje

Firminiai salonai Klaipėdoje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS. APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Firminė baldų parduotuvė interjero ir baldų centre DECO

Dubysos g. 19, interjero ir baldų centre DECO, II aukšte įsikūrusi viena naujausių mūsų parduotuvių. Jei domina mūsų baldų salonai Klaipėdoje, čia turite unikalią galimybę patogiai išsirinkti ir užsisakyti tinkamiausius gaminius patogiai.

Naujausioje mūsų parduotuvėje pristatomi įvairios paskirties baldai Klaipėdoje. Čia rasite minkštųjų baldų, staliukų, sukurtų būtent svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui. Šiame salone galite išmėginti ir iš arti apžiūrėti patikusius baldus. Čia taip pat suteikiama galimybė peržiūrėti ir plačią audinių gamą – tai leis lengviau įsivaizduoti, kaip dominantis apmušalas derės su pasirinktu baldu.

Salone dirbantys baldų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausius, visų šeimos narių poreikius idealiai atitinkančius baldus. Nuo papildomų funkcijų iki audinio, priderinto prie jau turimų baldų ir interjero stiliaus – „Magrės baldų“ komanda mielai patars, kaip atrasti geriausią variantą.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 16:00

salonas-deco-1
salonai-magres-baldai-deco-2
salonai-magres-baldai-deco-3
salonai-magres-baldai-deco-4
salonai-magres-baldai-deco-5
salonas-deco-1
salonas-deco-2
salonas-deco-3
salonas-deco-4
salonas-deco-5
salonas-deco-6
salonas-deco-7
salonas-deco-8
salonas-deco-9
Icon
Icon

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę