+370 634 85000
0

Naujausia baldų kolekcija LUKA

pufai-pufas-luka-2
kampai-kampas-luka-max-4
sofos-sofa-luka-2-1
sofos-sofa-luka-3-1
sofos-sofa-luka-1-2
pufai-pufas-luka-1
stalai-stalas-luka-2
stalai-stalas-luka-1
kampai-kampas-luka-max-3
kampai-kampas-luka-max-2
kampai-kampas-luka-max-1
Icon
Icon

Kolekcija LUKA – vertinantiems modernią ir jaukią klasiką namuose.

Nauja modernios klasikos kolekcija LUKA

Pagrindinė kolekcijos idėja įgyvendinta panaudojant dizaino elementus iš kitų „Magrės baldų“ kolekcijų ir įsiklausant į tai, ko ieško mūsų klientai. Jie nori, kad baldas būtų itin patogus, funkcionalus ir subtiliai įsilietų į jau esamą ar dar tik kuriamą namų interjerą, žinoma, nepamirštant ir savito dizaino elementų modernios klasikos mėgėjams.

Vientisa stilistika

Kolekciją „Luka“ sudaro dvivietės, trivietės ir kampinės sofos, jas galima rinktis su miegamuoju mechanizmu. Kartu su šiuo mechanizmu išsitiesia ir čiužinys – taigi viskas apgalvota iki smulkiausios detalės. Kampinė sofa gali turėti ir dvi dėžes patalynei.

Sofų atraminė dalis – unikalaus dizaino pagalvė – paaukštinta ir minkšta, ji puikiai prisitaiko prie sėdėjimo padėties, atpalaiduoja nugaros raumenis. Tam mūsų dizaineriai skiria ypatingą dėmesį, nes žinome, kad kiekvienas daug dirbantis žmogus nori, jog grįžus namo jo lauktų ramybė, patogumas ir visapusiškas poilsis.

Šiai kolekcijai priklauso ne tik sofos, bet ir minkštas pufas bei staliukas. Pastarojo kojytės pagamintos iš natūralios ąžuolo medienos. Staliukas yra tarsi prieskonis visai kompozicijai, suteikiantis ritmingo išsišokimo, atkreipiantis į save dėmesį, o kartu puikiai atliekantis savo funkciją. Jis lengvas ir derinamas prie įvairių interjero stilių.

Visi šie baldai – sofos ir pufas – pasižymi bendru bruožu: jų visų kojytės – užapvalintos, taip sukuriama vientisa stilistika.

Tai modernios klasikos ir patogumo sintezė. Išraiškingo dizaino atraminės pagalvės, nuosaikios ir švelnios baldų formos – naujasis etalonas namams ir tiems, kas vertina funkcionalumą.

Dėmesys detalėms

Ši kolekcija, kaip ir visi kiti baldai, yra kuriami ir gaminami apgalvojant visas detales nuo pradžių iki galo. Kadangi svarbu yra ne tik funkcionalūs sprendimai, bet ir baldo, ypač sofų, audiniai, kuriems skiriame ypatingą dėmesį.

Kurdami baldus kruopščiai atrenkame audinius, juos ilgai bandome, tikriname kokybę, eksperimentuojame, koks audinys labiausiai tinkamas tam tikram baldui.