+370 634 85000
0

Naujausia baldų kolekcija NIDA

naujienos-kolekcija-nida-1
naujienos-kolekcija-nida-1
naujienos-kolekcija-nida-2
Icon
Icon

KOLEKCIJA ŠIUO METU NEBEGAMINAMA

Modulinė baldų kolekcija NIDA skirta išradingoms šeimoms, kurios net ir nedideliame būste nori susikurti komfortišką poilsio zoną.

Modulinė baldų kolekcija NIDA

Baldų kolekcija NIDA skirta išradingoms šeimoms, kurios net ir nedideliame būste nori susikurti komfortišką poilsio zoną.

Siūlydami „susikurti“, tą ir turėjome omenyje: juk NIDOS komplektavimo galimybių yra tiek pat, kiek smėlio smiltelių prie jūros! Savąją NIDĄ susikursite iš šių sudėtinių dalių: šezlongo, fotelio, kampinės dalies, lentynos ir pufo.

Kiekviena dalis – kaip atskiras gabalėlis. Tačiau užtenka juos sujungti ir turite harmoningą, skoningą, prabangią visumą. Ją vainikuoja karališki mediniai natūralaus ąžuolo porankiai, suteikiantys Jūsų namams gamtos prisilietimą. NIDA puikiai tiks įvairioms namų erdvėms: nuo mažiausių butų iki prabangių nuosavų namų ir vasarnamių. O jei Jums reikia tokio baldo, kuris Jus džiugintų ir būtų patogus sėdėti terasoje ar pirtyje, NIDA taip pat puikiai tam tiks.

Dar vienas NIDOS išskirtinumas – spalvinės galimybės. Rinkdamiesi šiam baldui gobeleno arba odos paviršių, galėsite išsirinkti ir tinkamiausią spalvų duetą atskiroms NIDOS baldų dalims.

Radę savąjį autentišką spalvų ir raštų derinį, būsite tikri, kad namų interjeras sužibs gyvybe ir originalumu.