+370 634 85000
0

Jūsų patogumui – virtualus „Magrės baldų“ salonas!

magres-baldai-apsilankyk-gyvai-3d-naujiena-1364x740
magres-baldai-apsilankyk-gyvai-3d-naujiena-1364x740
Icon
Icon

„Magrės baldų“ specialistai siūlo jums virtualiai apsilankyti Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame savo salone. Didelė jame esanti ekspozicija apima svetainės, miegamojo, valgomojo, vaikų kambario baldus ir interjero aksesuarus.

Mūsų komanda pristato naujieną – virtualų saloną! Neišeidami iš namų jame galite patogiai apžiūrėti visus populiariausius minkštų ir korpusinių baldų modelius, interjero detales, pasivaikščioti po saloną, išsirinkti jums patikusius baldus bei juos užsisakyti!

Viskas, ko reikia virtualiam turui salone, yra interneto ryšys ir kompiuteris arba išmanusis telefonas. Jums nereikia niekur vykti iš namų, todėl sutaupote laiko ir išvengiate kelionės išlaidų. Ar kada nors pagalvojote, kad baldų ir interjero detalių paieška gali būti tokia patogi? Įsitikinkite tuo apsilankę mūsų svetainėje – išsirinkite norimus gaminius būdami namuose.

Kviečiame konsultuotis nuotoliniais būdais:

  • elektroniniu paštu: info@magre.lt
  • telefonu: +37063485000
  • arba parašyti mums tiesiog puslapyje esančioje pokalbių programoje
  • paliekant žinutę per „Messenger“ programėlę

Profesionalūs konsultantai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir patarti.

Šiuo įtemptu laikotarpiu svarbu pasirūpinti tiek savo, tiek aplinkinių saugumu. Kartais tai padaryti labai lengva – tereikia likti namuose. Išsirinkite baldus ir aksesuarus virtualaus turo salone metu. Tam, kad puoselėtumėte savo namus, nebūtina iš jų niekur eiti.