+370 634 85000
0
Atstovai Visagine

Atstovai Visagine

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

PC „Domino“, UAB „VPI“

Veteranų g. 2, Visaginas, PC „Domino“, UAB „VPI“, II aukštas

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-17:00
VII 10:00-15:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Visagine


Įsirenginėjate namus, todėl Jums įdomu, kur pardavinėjami stilingi baldai Visagine? Didelį jų pasirinkimą galite rasti Veteranų g. 2 esančiame prekybos centre „Domino“. Apsilankykite mūsų partnerių salone ir įsigykite norimus „Magrės baldų“ gaminius. Čia galite gyvai apžiūrėti Jus dominančią produkciją, pavyzdžiui, atsisėsti ant sofos ar atsigulti ant lovos. Tai leis lengviau įvertinti baldų kokybę ir apsispręsti, kuris gaminys...

Baldai Visagine


Įsirenginėjate namus, todėl Jums įdomu, kur pardavinėjami stilingi baldai Visagine? Didelį jų pasirinkimą galite rasti Veteranų g. 2 esančiame prekybos centre „Domino“. Apsilankykite mūsų partnerių salone ir įsigykite norimus „Magrės baldų“ gaminius. Čia galite gyvai apžiūrėti Jus dominančią produkciją, pavyzdžiui, atsisėsti ant sofos ar atsigulti ant lovos. Tai leis lengviau įvertinti baldų kokybę ir apsispręsti, kuris gaminys geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Be to, partnerių salone dirbantys konsultantai gali supažindinti su plačiu prekių asortimentu ir profesionaliai patarti. 


Itin platus minkštų baldų asortimentas


Jeigu norite, kad Jūsų svetainės, miegamojo ar kito kambario interjerą puoštų nepriekaištingo dizaino minkšti baldai Visaginas yra miestas, kuriame galite jų rasti tikrai daug. Partnerių salone gausu skirtingiems poreikiams ir skoniams pritaikytų gaminių. 


Puikus pavyzdys šiuo atveju galėtų būti minkšti kampai. Tai vieni iš populiariausių svetainės baldų. Kitaip nei dažnai manoma, jie puikiai tinka ne tik didelėse, bet ir mažesnėse patalpose, nes gali būti įvairių matmenų. Labai patogu, jog daugelis šių baldų turi miegojimui skirtą mechanizmą. Tai reiškia, kad užsukus svečiams Jums nereikės sukti galvos, kur jiems atsigulti. Žinoma, ši funkcija gali labai praversti ir patiems, pavyzdžiui, jeigu miegate svetainėje.


Tiesa, šiuo atveju vertėtų nepamiršti ir sofos. Tikriausiai niekas nesuabejos, jog šis baldas taip pat labai dažnai naudojamas svetainėje. Be to, kartais juo papildomos ir kitos namų patalpos, tokios kaip vaikų ar darbo kambarys. Ieškantiems išskirtinio funkcionalumo rekomenduojama įsigyti sofą lovą. Priklausomai nuo to, kaip dažnai planuojama ją išskleisti, galima pasirinkti retam arba dažnam naudojimui skirtą miegamąjį mechanizmą. 


Mūsų gaminami minkšti baldai Visagine taip pat apima:


  • fotelius;
  • valgomojo kėdes; 
  • pufus;
  • sėdmaišius. 


Pasitelkdami juos galite sukurti ne tik stilingai atrodantį, bet ir itin patogų interjerą. Taigi, jei siekiate būtent to, kviečiame apsilankyti mūsų partnerių salone!


Įvairios baldų modifikacijos


Lietuviški baldai Visagine padeda atskleisti individualų skonį, nes galite rinktis įvairias jų modifikacijas. Visų pirma verta paminėti platų apmušalų pasirinkimą. Tai bene pagrindinis minkštų baldų skiriamasis bruožas. Nepriklausomai nuo to, esate odinių ar tekstilinių apmušalų mėgėjai, pas mus galite rasti tai, ko ieškote. Medžiagų, spalvų, raštų ir tekstūrų gausa leidžia susikurti asmeninį skonį labiausiai atitinkančius ir Jūsų namų interjere geriausiai derančius baldus.

Kalbant apie skirtingas gaminių modifikacijas, verta paminėti ir jų apdailos detales, tokias kaip kojelės ar porankiai. Nors kai kuriems tai atrodo smulkmenos, jos gali pakeisti visą kambario įvaizdį. Suteikiame Jums galimybę pasirinkti norimos medžiagos ir spalvos baldų apdailos detales, kurios padėtų sukurti tobulai atrodantį interjerą.

Svajojate apie namus, kurie būtų stilingi, patogūs ir funkcionalūs? Tuomet apsilankykite mūsų partnerių salone. Čia galite rasti didelį „Magrės baldų“ gaminių pasirinkimą. Asortimente ne tik minkšti kampai ir sofos. Jame gausu ir korpusinių baldų, tokių kaip komodos, staliukai, lentynos ir taip toliau. Taigi, jeigu Jums reikalingi tokie baldai Visaginas yra miestas, kuriame juos galite rasti vienoje vietoje. 


DUK

1. Kur tiksliai Visagine galima įsigyti „Magrės baldų“ gaminius? Icon

Mūsų baldus galite įsigyti prekybos centro „Domino“ II aukšte esančioje UAB „VPI“ adresu: Veteranų g. 2, Visaginas.


2. Kodėl verta apsilankyti fiziniame salone? Icon

Vienas iš didžiausių fizinio salono privalumų yra tas, jog atvykę į jį galite gyvai apžiūrėti ten esančius gaminius: atsisėsti ar atsigulti ant jų, paliesti audinį, įvertini spalvą ir taip toliau. Paprastai tai žymiai palengvina apsisprendimą – juk norisi išsirinkti baldus, kurie idealiai tiktų namuose. Tiesa, jeigu neturite galimybės atvykti į fizinę parduotuvę, siūlome Jums išbandyti 3D salono turą


3. Kaip užtikrinate aukštą savo gaminių kokybę? Icon

Tai darome ne vienu būdu. Visų pirma skiriame ypatingą dėmesį kiekvienai gaminio detalei: apgalvojame tiek jos išvaizdą, tiek funkcionalumą, tiek patvarumą. Taip pat kruopščiai atsirenkame baldų gamyboje naudojamas medžiagas. Siekiame, kad jos būtų patikimos ir ilgaamžės. 

Puikiai suvokiame ekologijos svarbą. Todėl siekiame nuolat tobulinti gamybos technologijas, optimizuodami žaliavų sunaudojimą ir kartu užtikrindami dar aukštesnę savo produkcijos kokybę.4. Kaip galima įsigyti „Magrės baldų“ gaminius? Icon

Tai galite padaryti Jums patogiu būdu: atvykti į fizinį saloną arba užsisakyti norimus gaminius internetu.


Icon 3D SALONO TURAS