+370 634 85000
0
Atstovai Ukmergėje

Atstovai Ukmergėje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

UAB „Vaitnora“, BC „Forma“

Širvintų g. 18, Ukmergė, UAB „Vaitnora“, BC „Forma“

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 9:00-18:00
VI 9:00-14:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Ukmergėje


Nusprendėte atsinaujinti, o galbūt dar tik pradedate kurti savo namų interjerą, todėl Jums reikalingi baldai Ukmergėje? Apsilankykite bendradarbystės centre „Forma“ esančioje UAB „Vaitnora“, adresu Širvintų g. 18. Čia galite rasti didelį „Magrės baldų“ gaminių pasirinkimą. Taigi kviečiame apsilankyti ir įsigyti Jūsų poreikius atitinkančią produkciją. Partnerių baldų parduotuvės Ukmergėje asortimente gausu įvairiems interjerams...

Baldai Ukmergėje


Nusprendėte atsinaujinti, o galbūt dar tik pradedate kurti savo namų interjerą, todėl Jums reikalingi baldai Ukmergėje? Apsilankykite bendradarbystės centre „Forma“ esančioje UAB „Vaitnora“, adresu Širvintų g. 18. Čia galite rasti didelį „Magrės baldų“ gaminių pasirinkimą. Taigi kviečiame apsilankyti ir įsigyti Jūsų poreikius atitinkančią produkciją. Partnerių baldų parduotuvės Ukmergėje asortimente gausu įvairiems interjerams skirtų prekių. 


Minkšti baldai ieškantiems komforto


Kaip vienus iš populiariausių savo gaminių galime išskirti minkštus baldus. Patraukli jų išvaizdą, patogumas ir funkcionalumas jau spėjo pavergti daugybės žmonių širdis. Taigi, jeigu Jus domina tokiomis savybėmis pasižymintys minkšti baldai Ukmergė – miestas, kuriame galite jų rasti.

Tikriausiai daugelis žmonių neįsivaizduoja savo namų be patogios sofos. Tai itin universalus ir praktiškas baldas, galintis praversti įvairiuose kambariuose. Plačiame asortimente gausu įvairaus stiliaus interjerams pritaikytų sofų:


  • klasikiniam;
  • minimalistiniam;
  • šiuolaikiniam;
  • skandinaviškam;
  • bohemiškam;
  • industriniam ir t. t.


Taigi, nepriklausomai nuo to, koks įvaizdis vyrauja Jūsų namuose, partnerių baldų parduotuvės Ukmergėje asortimente galite rasti sau tinkamiausią variantą. 

Minkšti kampai – viena iš populiariausių alternatyvų sofoms. Tai taip pat universalūs baldai, kuriuos pakankamai lengva priderinti įvairiuose interjeruose. Verta paminėti, jog tiek sofos, tiek minkšti kampai gali turėti miegamąjį mechanizmą, kuris ypač praverčia atvykus svečiams arba patiems miegant svetainėje. 

Dar vienas tokių baldų privalumas – talpios patalynės dėžės. Jose patogu susidėti įvairius rečiau naudojamus daiktus ir taip lengviau palaikyti tvarką namuose. 

Jeigu Jums reikalingi minkšti baldai Ukmergė yra miestas, kuriame galite rasti ne tik sofų ar minkštų kampų, bet ir miegamojo lovų, fotelių, pufų, sėdmaišių, valgomojo kėdžių ar kitų lietuviškų gaminių.


Didelis korpusinių baldų pasirinkimas


Jei domina aukštos kokybės korpusiniai baldai Ukmergė taip pat „turi ką pasiūlyti“. Šie gaminiai – tai dar viena neatsiejama namų interjero dalis. Gaminame tokius korpusinius baldus kaip:Siekiame, kad mūsų produkcija atitiktų įvairius poreikius ir skonius. Todėl suteikiame galimybę pasirinkti korpusinių baldų spalvą, tekstūra ir apdailos detales, tokias kaip kojelės ar rankenėlės. Tai leidžia sukurti individualumu pasižymintį namų interjerą. Taigi, jei Jūsų dėmesį patraukė originalūs baldai Ukmergė „turi“ saloną, kuriame galite juos įsigyti.


Gaminiai norintiems atskleisti save


Interjeras yra tai, kur galime atskleisti save. Taip svečiai vos tik įžengę į namus pamatys, kuo mes gyvename, ką mėgstame, ar kaip dažniausiai praleidžiame laisvalaikį  Individualumo siekis – vienas iš pagrindinių dalykų kuriant interjerą. Todėl, nieko keisto, kad daugelis ieško originaliu dizainu pasižyminčių baldų ir aksesuarų. Tokių gausu ir mūsų partnerių baldų parduotuvės Ukmergėje asortimente. 

Apsilankę fizinėje parduotuvėje Jūs galite išsirinkti labiausiai patinkantį minkšto kampo, sofos ar fotelio apmušalą. Norite sukurti prabangų ir laikui nepavaldų svetainės įvaizdį? Tuomet Jūsų dėmesio verti natūralios odos apmušalai. Mėgstantiems spalvas ir raštus rekomenduojame išbandyti tekstilinius apmušalus. Jie nereikalauja sudėtingos priežiūros, todėl idealiai tinka turintiems mažų vaikų arba laikantiems augintinių. 


Galimybė pasikonsultuoti


Daugelis svajoja išsirinkti baldus, kurie tobulai tiktų namuose. Tačiau tai padaryti ne visuomet būna lengva. Prieš priimant galutinį sprendimą, svarbu apgalvoti, kokiame kambaryje bus statomi baldai, kiek jiems reikės vietos, kokios spalvos labiausiai dera kambaryje ir taip toliau.

Norite, kad pasirinkimo procesas būtų lengvesnis ir greitesnis? Tuomet pasikonsultuokite su baldų salono darbuotojais. Jie gali supažindinti su prekių asortimentu, išskirtinėmis gaminių funkcijomis ir patarti, kokie dizaino sprendimai labiausiai tiktų individualiu atveju. 


Fizinio baldų salono privalumai


Neabejotinai vienas iš didžiausių tokio salono privalumų yra galimybė gyvai apžiūrėti jame esančią produkciją. Tai ypač aktualu perkant miegamojo baldus, tokius kaip lovos. Be to, perkant internetu ne visuomet pavyksta tiksliai įvertinti gaminių spalvą, tekstūrą. Atvykus į fizinį saloną, tai galima padaryti vos per kelias akimirkas. 

Visgi, jeigu dėl tam tikrų priežasčių to padaryti neišeina, siūlome Jums alternatyvą – 3D salono turą. Pasinaudodami juo galite detaliai apžiūrėti Jus dominančius „Magrės baldų“ gaminius, esančius Riešės salone. Viskas, ką reikia padaryti – tiesiog spustelėti ant aukščiau pateiktos nuorodos. 

Jeigu domina lietuviški baldai Ukmergėje, kviečiame apsilankyti fiziniame mūsų partnerių salone. Tikime, kad iš plataus sofų, minkštų kampų, lovų, staliukų, komodų ir kitų gaminių asortimento lengvai išsirinksite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų asmeninį skonį. Kurkite savo svajonių namus su „Magrės baldų“ gaminiais.

Icon 3D SALONO TURAS