+370 634 85000
0

Kolekcija IMPERIJA

Baldų kolekcija IMPERIJA aiškiai perteikia praėjusiems amžiams būdingą prabangą ir komfortą, kuri ieško savos vietos šiuolaikinio žmogaus gyvenime ir namuose. Pasitelkus kūrybiškumą ir nebijant eksperimentuoti su kitais interjero elementais, šie baldai gali padėti sukurti stilingą, intelektualiai žaismingą, prabangų, tačiau taip pat – harmoningą ir jaukų namų stilių.

Naujieji kolekcijos „Imperija“ baldai – tai išskirtine forma žavinti svetainės baldų serija. Jų stilius – klasikinis, nevienadienis, diktuojamas nesenstančių dizaino tendencijų. Jį ypatingai atspindi užapvalinti baldų kampai, lenktos linijos ir apmušalo įtraukimai atlošų dalyje. Kolekcijai savitumo suteikia kontrastingos minimalistinio dizaino, apvalios, medinės baldų kojelės. Šios beveik nepastebimos, tačiau dėl jų baldai tarsi išsiveržia iš grynos klasikos kiauto, tampa laisviau pritaikomi interjere.

Norintys namus papuošti solidžiais, tačiau tuo pačiu ir modernių bruožų turinčiais baldais gali rinktis iš dviejų apmušalų tipų: odos arba tekstilės. Nepriklausomai nuo apmušalo, sėdimoji baldų dalis pasižymi vientisumu ir paprastumu, o dėmesį traukia būtent ranktūrių, atlošo ir apatinės dalies dekoracijos.

Peržiūrėti kolekcijos brošiūrą

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę