+370 634 85000
0

Sofa STRONG 3600

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 2538€
MATMENYS (l x G x A): 3600 x 1226 x 675 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Erdviausias STRONG modelis Icon

Modulinė sofa yra itin funkcionalus baldas, kuris leidžia Jums kurti unikalias konstrukcijas pagal savo poreikius. STRONG 3600 - erdviausias sofos modelis, ant kurio laisvai ir komfortiškai įsitaisys net keturi asmenys. Jei Jūsų namuose nuolatinis šurmulys ir mėgstate laiką leisti drauge - STRONG padės sukurti Jums tokią aplinką!

Trijų dydžių ypač komfortiška sofa STRONG Icon

Trys STRONG sofos variantai plačiais porankiais, ypač komfortiškas sprendimas, leisiantis Jums tiek patogiai prisėsti, tiek ir komfortiškai prigulti. Jūsų pasirinkimui 2,4, 3,2 ir 3,6 m ilgio variantai.

Modulinių baldų ypatumai Icon

Siekdami patenkinti vis išrankesnius ir įvairesnius mūsų klientų poreikius, sukūrėme modulinių baldų kolekciją STRONG, kurios galutinį projektą galėsite susikurti Jūs patys. Svetainėje pateikiame kelis populiariausius kampų ir sofų modulius. Neradę tinkamo varianto - kreipkitės į mūsų konsultantus - kurie iš gausaus modulių pasirinkimo, sukurs jums reikalingą baldo viziją. Moduliai ne tik ypač lengvai sujungiami, keičiami vietomis, papildomi, bet ir yra pilnai "nuvelkami" ir plaunami tiesiog skalbimo mašinoje.

STRONG kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Masyvi, lakoniško dizaino, tačiau tuo pačiu ypač komfortiška ir praktiška - tai naujoji modulinė STRONG kolekcija. Erdvi sėdimoji dalis, ypač komfortiška ir plati atraminė dalis, jaukios, dekoruotos žaismingais įsiuvais, pagalvėlės, kurių audinį galite pasirinkti atskirai, natūralaus beržo kojelės - padaro STRONG kolekciją puikiu pasirinkimu tiek šeimos vakarams, tiek ir atsipalaidavimui draugų kompanijoje.

Nuimami užvalkalai - ypač aktualu auginantiems vaikus ar mylintiems gyvūnus Icon

STRONG - pirmoji Magrės baldų kolekcija - pilnai nuimamais užvalkalais. Galite būti tikri, kad Jūsų baldas visuomet bus kaip naujas, o namuose kvepės švara. Ir net atsitikus smulkioms nelaimėms - Jums nereikės brangiai mokėti už cheminį valymą ar net baldo pervilkimą.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Gausus skirtingų dydžių pasirinkimas Icon

Šiuolaikiškos kolekcijos baldai yra daugybės skirtingų dydžių. Lengvai išsirinksite Jūsų namų interjerui geriausiai tinkantį variantą. Atsisiuntę brėžinį, matysite visus galimus šios kolekcijos baldų dydžius.

sofos-sofa-strong-interjere-ilgesne
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE APMUŠALĄ KITOMS BALDO DETALĖMS Icon
Pasirinkite apmušalą baldo detalėms pažymėtoms pilka spalva nuotraukoje (spauskite ant "i" raidės)
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
2538€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
2538€
Pagaminimo terminas: 60 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-strong-lt
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę