+370 634 85000
0

Virtualus apsilankymas „Magrės baldų“ salone – jau realybė

magres-baldai-apsilankyk-gyvai-3d-naujiena-1364x740

Ilgametę patirtį sukaupusi „Magrės baldų“ komanda, reaguodama į dabartinę situaciją, pristato naujieną – virtualų saloną. Neišeidami iš namų jame galite patogiai apžiūrėti dominančius gaminius. Ten rasite tiek populiariausius minkštų ir korpusinių baldų modelius, tiek stilingas interjero detales.

Apsilankymas salone būnant namuose

Šiuo metu, kai vykti iš namų nėra labai saugu, vis daugiau žmonių apsiperka internetu. Renkantis baldus ir interjero detales ne visuomet pakanka svetainės suteikiamų galimybių. Dažniausiai tokius pirkinius norisi apžiūrėti detaliau. Suprasdami tai, siūlome jums virtualiai apsilankyti Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame „Magrės baldų“ salone. Būdami namuose galite susipažinti su visa ten esančia ekspozicija, kuri apima svetainės, valgomojo, miegamojo, vaikų kambario baldus ir aksesuarus.

 

Laiko taupymas ir mažesnės išlaidos

Virtualus apsilankymas salone padeda sutaupyti laiko, nes nereikia niekur vykti iš namų. Be to, taip išvengiama kelionės išlaidų. Virtualiam turui tereikia interneto ryšio ir kompiuterio arba išmaniojo telefono. Tai žymiai palengvina baldų ir interjero detalių paieškas. Įsikinkite tuo patys – išsirinkite būsimus pirkinius virtualiame salone.

Paspaudę ant jus dominančio gaminio, galite jį patogiai peržiūrėti svetainėje. Prekės aprašyme pateikiama išsami informacija: baldo ar aksesuaro matmenys, apmušalų rekomendacijos, medinių ir/arba metalinių detalių spalvos bei kita. Derinant virtualaus salono ir svetainės galimybes, paieška ir apsisprendimas tampa kur kas lengvesni.

 

Saugios nuotolinės konsultacijos

Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją, kviečiame saugiai konsultuotis nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu, paliekant žinutę svetainėje arba per „Messenger“ programėlę. Paslaugūs „Magrės baldų“ darbuotojai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir profesionaliai patarti. Norite išvengti fizinio kontakto? Konsultuokitės nuotoliniu būdu – apsaugokite tiek save, tiek kitus.

 

Lietuviški gaminiai – išpuoselėtiems namams

Namuose praleidžiant daugiau laiko tik dar labiau norisi, kad juose vyrautų estetika, būtų jauku ir patogu. Tam ir kuriami mūsų gaminiai. Kruopšti medžiagų atranka leidžia užtikrinti baldų ir aksesuarų ilgaamžiškumą, palankumą žmogui bei aplinkai.

Patrauklaus dizaino minkšti ir korpusiniai baldai, interjero detalės padeda sukurti išpuoselėtą namų erdvę, atitinkančią visų šeimos narių lūkesčius bei poreikius. Gausus sofoms, minkštiems kampams, lovoms, foteliams ir pufams skirtų apmušalų, medinių bei metalinių detalių pasirinkimas leidžia susikurti unikaliai atrodančius baldus.

Pasirūpinkite savo ir aplinkinių saugumu – išsirinkite sau patinkančius gaminius virtualiai apsilankydami „Magrės baldų“ salone. Puoselėkite savo namus likdami juose