+370 634 85000
0

Šių metų tendencijos ir svetainė: ką žinoti?

sofos-sofa-luka-4

Nauji metai pasitinka mus aibe naujovių: vitrinos marga nuo naujausių produktų, pristatinėjamos inovacijos, o už nugaros paliekama tai, kas kelia vis mažiau susižavėjimo ir džiaugsmo. Jau senokai galvojote apie pokyčius namuose, tačiau vis jiems nesiryžote? Tuomet pravartu apžvelgti tai, kas bus madinga interjere šiemet.

Nauji metai pasitinka mus aibe naujovių: vitrinos marga nuo naujausių produktų, pristatinėjamos inovacijos, o už nugaros paliekama tai, kas kelia vis mažiau susižavėjimo ir džiaugsmo. Jau senokai galvojote apie pokyčius namuose, tačiau vis jiems nesiryžote? Tuomet pravartu apžvelgti tai, kas bus madinga interjere šiemet, ir galbūt 2019-ieji taps metais, kurie pasižymės naujais įspūdžiais, atsinaujinimu.

 

Patogumas – pirmiausia

Pamirškite daiktus ir baldus, kurie yra patrauklūs estetiškai, tačiau teikia mažai praktinės naudos arba visai nesuteikia reikiamo komforto. Didelės, minkštos sofos, dekoruotos didžiulėmis pliušo pagalvėmis, kurias norisi iškart apsikabinti, bei erdvūs foteliai šįmet taps itin populiarūs. Švelnios ir atsipalaiduoti skatinančios medžiagos apsups namus jaukumu. Nepamirškite ir spalvų – pastelinės, neutralios spalvos ramina, padeda atsikvėpti, todėl jomis dekoruoti kambariai dvelks aura, kurioje galėsite greičiau pamiršti kasdienius rūpesčius.

 

Natūralumo siekis

Tikėtina, jog ši tendencija bus sutinkama daugelyje namų. Sintetinės medžiagos pasitrauks į šešėlį, o jų vietą užims natūralios, lengvai perdirbamos medžiagos. Tai nėra tiesiog dizainerių sugalvotas pasirinkimas – pastebima, jog žmonės ima daugiau dėmesio skirti gamtai. Be to, natūralios medžiagos simbolizuoja ir savotišką norą šiek tiek atsitraukti nuo pašėlusio modernaus gyvenimo tempo. Tad, pavyzdžiui, vietoje sintetinio sofos apmušalo pasirenkamas natūralus audinys, o jo kokybei skiriama papildomo dėmesio.

 

Spalvos, įkvėptos gamtos

Ši tendencija glaudžiai siejasi su aukščiau paminėtu natūralumo siekiu. Tiek daug laiko praleidžiant skaitmeninėje aplinkoje, vis labiau norisi sugrįžti į tą, kurioje daugiau organiškumo. Būtent todėl siūloma rinktis spalvas, kurios būtų kuo artimesnės gamtos pojūčiui: įvairūs mėlynos, žalios, rudos atspalviai. Svetainei šios spalvos suteiks ramumos, padės susitelkti ir išlaikyti vidinę harmoniją, kurios mūsų gyvenime kartais taip trūksta. Estetikos gerbėjai taip pat nenusivils, nes šios spalvos yra ne tik universalios, bet ir tokios, kurios išliks madingos dar daugelį metų.

 

Vienetiniai bei rankų darbo baldai

Rankų darbo interjero elementai – viena iš madų šiemet. Sofos su natūralios medienos atramomis, netašytos medienos stalai ir panašūs dirbiniai tarsi skatins įvertinti ne tik natūralias medžiagas, bet ir formas. Gyvenant laikotarpiu, kuomet tobulybės paieškos iškeliamos ant pjedestalo, rasti grožį autentiškose formose tampa ne taip paprasta. Ši tendencija siekia pakeisti šį požiūrį iš pagrindų ir, reikia pripažinti, kol kas jai tai sekasi neblogai.

 

Tikimės, kad ši trumpa šių metų interjero tendencijų apžvalga padės rasti tai, ko reikia, bei įkvėps naujų, originalių idėjų paieškoms Jūsų namų pokyčiams. Dėl geriausio pasirinkimo visuomet galite pasitarti su mumis – tiek internetu ar telefonu, tiek užsukę į „Magrės baldų“ salonus.