+370 634 85000
0

Renkamės antčiužinį: į ką atkreipti dėmesį?

antciuzinis

Antčiužiniai – vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori miegoti patogiau. Pasinaudojant jais net ir seną sofą galima paverti puikia poilsio vieta. Pakankamai didelis tokių priemonių asortimentas suteikia galimybę rinktis kiekvienam, tačiau kaip nesuklysti ir priimti geriausią sprendimą?

Antčiužiniai – vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori miegoti patogiau. Pasinaudojant jais net ir seną sofą galima paverti puikia poilsio vieta. Pakankamai didelis tokių priemonių asortimentas suteikia galimybę rinktis kiekvienam, tačiau kaip nesuklysti ir priimti geriausią sprendimą?

 

Atkreipkite dėmesį į storį

Vienas iš esminių kriterijų, kurį reikėtų įvertinti renkantis antčiužinį, yra jo storis. Nuo jo priklauso kūnui suteikiama atrama ir komfortas. Galima išskirti tokius pasirinkimo variantus:

  • 3 cm storio. Šiuos antčiužinius dažniausiai renkasi tie, kurie nori pasirūpinti švaria ir patogia miego aplinka. Be to, tokios priemonės padeda apsaugoti įprastą čiužinį, sofą-lovą ar minkštą kampą nuo susidėvėjimo. Jos puikiai tinka ir siekiant panaikinti baldo nelygumus arba nežymų sujungtų čiužinių aukščių skirtumą.
  • 4 cm storio. Tokie antčiužiniai yra tvirtesni ir sutiekia daugiau atramos. Jie gaminami iš viskoelastinio putų poliuretano, todėl ypatingai apgaubia kūną ir greitai atgauna pradinę padėtį. Kaip ir pirmuosius, taip ir šiuos galima naudoti tiek ant sofos, tiek ant čiužinio.

Atsižvelgus į šį parametrą, galima pereiti prie kitų.

 

Įvertinkite kietumą

Ši antčiužinio savybė yra taip pat labai svarbi. Vienas iš lengviausių būdų tai padaryti – atkreipiant dėmesį į tai, kokioje pozoje dažniausiai miegate. Jei mėgstate gulėti ant nugaros arba pilvo, rekomenduojama įsigyti kietesnį antčiužinį. Jis užtikrina kūno balansą, todėl gali padėti išvengti nugaros, kaklo, pečių ar net galvos skausmo. Miegantiems ant šono puikiai tinka minkšti arba vidutinio kietumo antčiužiniai, kurie padeda išlaikyti tiesų stuburą. Priešingu atveju atraminiams kūno taškams sukeliamas per didelis spaudimas – dėl to jis gali išsikreipti.

 

Atsižvelkite į individualius poreikius

Prieš įsigyjant naująjį pirkinį vertėtų nepamiršti ir individualių poreikių. Jei esate linkę prakaituoti, rekomenduojama rinktis inovatyvius viskoelastinius antčiužinius, kurie pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Be to, jie puikiai tinka mėgstantiems miegoti minkščiau.

 

Užvalkalas – reikalingas

Dar vienas aspektas, kurio nevertėtų praleisti – užvalkalas. Jis labai palengvina antčiužinio priežiūrą ir padeda užtikrinti švarią miego aplinką. Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jis pagamintas, skiriasi skalbimo temperatūra – ji gali varijuoti nuo 30 iki 60 °C. Daigstyti užvalkalai su tampriu pluoštu ne tik pasižymi malonia tekstūra, bet ir laikui bėgant išlaiko nepakitusią savo formą, neišsitampo.

Tinkamai parinkti antčiužiniai – kelias į geresnį poilsį. Peržvelkite Magresbaldai.lt asortimentą ir išsirinkite jums labiausiai tinkantį variantą. Jei turite klausimų, kreipkitės – padėsime apsispręsti.