+370 634 85000
0

Norintiems įsigyti baldus patogiai verta derinti ir interneto, ir salonų galimybes

stalai-stalas-gusto-3

Šiandien, greito gyvenimo tempo laikais, rasti laiko užsukti į saloną daugeliui žmonių – sudėtinga. Dėl šios priežasties vis dažniau pasirenkamas internetinės prekybos variantas. Vis dėlto, geriausią rezultatą pasiekti ir tinkamiausius baldus atrasti greičiau galima tuomet, kai suderinami abu prekybos variantai.

Šiandien, greito gyvenimo tempo laikais, rasti laiko užsukti į saloną daugeliui žmonių – sudėtinga. Dėl šios priežasties vis dažniau pasirenkamas internetinės prekybos variantas. Vis dėlto, geriausią rezultatą pasiekti ir tinkamiausius baldus atrasti greičiau galima tuomet, kai suderinami abu prekybos variantai.

 

Dažniausiai perkant baldus daromos klaidos

Nemažai daliai žmonių baldai internetu yra galimybė sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Nors toks apsipirkimo būdas tikrai atrodo greitesnis, jis taip pat skatina viską daryti greičiau, mažiau apgalvoti pirkinius. Tokiu būdu klaidų nelengva išvengti. Išskyrėme porą, pasitaikančių dažniausiai:

  • Renkamasi tik pagal nuotrauką

Kataloge atvaizduotas baldas gali atrodyti optiškai mažesnis nei yra iš tiesų. Todėl prieš užsakant baldą būtina įvertinti matmenis, pateikiamus atitinkamoje prekės aprašo skiltyje. Kitu atveju galite priimti skubotą, klaidingą sprendimą ir užsisakyti baldus, kurie arba netilps jiems numatytoje vietoje, arba bus nepritaikyti prie individualių Jūsų poreikių. Taip pat puikus būdas sužinoti baldų dydį – apsilankymas salone, kuriame jie pristatomi.

  • Neįvertinamas komfortas

Tai, kad baldai turi atlikti ne tik estetinę funkciją, žmonės dažnai pamiršta. Gražūs baldai internetu – tai galimybė papuošti namus, tačiau funkcionalumas, praktiškumas yra ne mažiau svarbios šių pirkinių ypatybės. Vizualiai baldas gali atrodyti pats patogiausias, tačiau labai svarbu prisiminti, kad kiekvienas žmogus komfortą jaučia skirtingai.

 

Derinkite visas galimybes

Aukščiau minėtų klaidų galima išvengti, jei nuspręsite suderinti abu prekybos variantus – pirkimą internetu ir salone. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – neskubėti pirkti internetu ir pirmiausia užsukti į baldų saloną. Apžiūrėkite baldus, išbandykite juos, palyginkite kelis skirtingus audinius ir tekstūras liesdami juos pirštais. Įvertinus komfortą pojūčiais, sprendimą priimti bus lengviau. Salone galite nusižiūrėti kelis baldo variantus, neskubėti pirkti ir grįžę namo parodyti juos šeimai internetiniame kataloge, o tada – užsisakyti tiesiai į namus internetu ar sugrįžę į baldų parduotuvę.

Šiandien kiekvienam labai svarbu taupyti savo laiką, tačiau dar svarbiau – atrasti patikimą kokybės ir estetikos santykį. Apžiūrėję ir išmėginę baldus salone, išvengsite galimų komponavimo klaidų dėl klaidingai suvokto baldų dydžio. Atidumas šiuo atveju yra labai svarbus. Baldai internetu dažnai kainuoja pigiau, tad tokiu atveju galite sutaupyti. Pasinaudokite šiomis galimybėmis, ir įsigyti baldai bus gražūs, patogūs, ilgaamžiai ir svarbiausia – mėgstami visų šeimos narių.

 

Tiems, kuriuos domina „Magrės baldų“ produkcijos pirkimas internetu, siūlome apsilankyti el. parduotuvėje www.magresbaldai.lt arba susisiekti su mumis tiesiogiai. Visas pirkimo sąlygas rasite šios svetainės skiltyje „Klientų aptarnavimas“.