+370 634 85000
0

MILANO PARODOS BALDŲ TENDENCIJOS – KŪRYBINIAMS IMPULSAMS

blogas-milano-tendencijos-3
blogas-milano-tendencijos-1
blogas-milano-tendencijos-2
blogas-milano-tendencijos-4
blogas-milano-tendencijos-5
blogas-milano-tendencijos-6
blogas-milano-tendencijos-8
blogas-milano-tendencijos-9
blogas-milano-tendencijos-11
blogas-milano-tendencijos-12
blogas-milano-tendencijos-13
blogas-milano-tendencijos-15
Icon
Icon

Ką tik Milane vykusioje parodoje „Salone del Mobile“ apsilankiusi lietuviškų baldų gamintojo „Magrės baldai“ komanda dalijasi įžvalgomis apie naujausias interjero dizaino tendencijas ir  galimybes jas įgyvendinti savo namuose.

Ką tik Milane vykusioje parodoje „Salone del Mobile“ apsilankiusi lietuviškų baldų gamintojo „Magrės baldai“ komanda dalijasi įžvalgomis apie naujausias interjero dizaino tendencijas ir  galimybes jas įgyvendinti savo namuose.

FAVORITAI – ODINIAI BALDAI

Šiais metais parodoje vyravo minkšti baldai, pagaminti iš odos. Jie derinami su gobelenais apvilktais foteliais, pufais ir kitais minkštaisiais baldais. Odos išskirtinumas tas, kad ji itin minkšta, matinė ir kartu – išraiškingos tekstūros. Gobeleniniai minkšti svetainės baldai, sukomponuoti su odiniais, papildo interjerą ir suteikia jam daugiau faktūros bei subtilumo, tačiau neužgožia svarbiausio akcento – karališko baldo iš natūralios odos. Kolekcijas susiejanti audinių tendencija – jų minkštumas, švelnumas, natūralumas. Tačiau veliūras, kuris praeitais metais buvo toks populiarus daugelyje ekspozicijų, po truputį traukiasi į antrą planą.

„MAGRĖS BALDAI“ PATARIA

Drąsiai interjere derinami gobeleniniai ir odiniai baldai gali suteikti erdvei dinamiškumo, subtilios elegancijos ir žaismingumo. Paprastas pavyzdys: svetainėje pastatyti odiniai kampai su miegamuoju mechanizmu ir šalia stovintys gobeleniniai foteliai ar pufai. Toks arba atvirkštinis variantas praturtins interjerą. Komponuokite kelias sofas kartu – viena tegul būna odinė,  kita – gobeleninė (rinkitės kontrastingas spalvas), prie jų priderinkite kito atspalvio fotelį.

 

SPALVŲ DERINIAI

Parodoje buvo matyti ryškus terakotos spalvos dominavimas (plytinė oranžinė). Ji buvo derinama su prigesinta žalsva, melsva ir geltona. Renginyje taip pat buvo siūloma rinktis daug natūralių, žemiškų tonų: rudos atspalvius, pilkšvą ir balkšvą, juodą.

„MAGRĖS BALDAI“ PATARIA

Naudokite šias spalvas: jos gali tapti interjero akcentais, atsirasti ant pagalvėlių, arba tokių atspalvių gali būti gobeleniniai bei odiniai baldai: pilkšvos spalvos sofą derinkite su terakotos atspalvio foteliu, o šalia įkomponuokite tamsinto stiklo staliukus su metalinėmis ar medinėmis kojelėmis. Pagyvinkite interjerą grafiniais elementais – tai gali būti ne tik pagalvėlės, paveikslai, bet ir erdves atskiriančios detalės, pavyzdžiui, laiptus nuo svetainės zonos galima atskirti metaline ar medine pertvara – ji taps gan ryškiu akcentu, nulemiančiu viso interjero vientisumą, jei tą patį raštą panaudosite ir kitiems baldams dekoruoti.

DĖMESIO VERTI SPRENDIMAI

  • Dar viena tendencija – stikliniai staliukai derinami su natūralia mediena ar fanera. Minkšti baldai atrodys dar įspūdingiau, jei šalia jų įkomponuosite kelių dydžių staliukus, tarkime šoninius staliukus, pastatomus šalia sofos ar fotelio.
  • Džiunglių, augalų motyvai – vis ryškesni, vis dažniau akcentuojami. Interjerams puošti tinka ne tik natūralūs augalai, nevengiama ir dirbtinių – jais puošiamos lentynos, pertvaros, netgi sienos.
  • Apšvietimui sukurti dažniausiai naudojami juodos spalvos metaliniai šviestuvai (įmontuojami, nukreipiami, akcentiniai), jie, suderinti su keliais pakabinamais minimalistinio dizaino šviestuvais, harmoningai įsilieja į bendrą interjero koncepciją.

„MAGRĖS BALDAI“ PATARIA

Šviestuvus patariame kabinti nebūtinai virš valgomojo stalo ar svetainėje virš kavos staliuko – nuleidžiami gali būti įkomponuoti ir šalia sofos ar fotelio.

 

IŠLIKITE SAVIMI!

Nereikia aklai sekti kiekviena interjero tendencija, tačiau iš jų galite pasisemti įkvėpimo kurdami ir puošdami savo namus, – atsirinkite tai, kas labiausiai tinka ir patinka. Svarbiausia – namuose išvengti vadinamojo vaizdinio triukšmo, kad interjeras netaptų užgožiantis ir sunkus. Juk namai – tai nuolatinė kūryba, prasidedanti nuo bendravimo, šeimos gyvenimo ritmo ir būdo.

„MAGRĖS BALDAI“ PATARIA

Siūlome konsultuotis su profesionalais – atvykite į atnaujintus „Magrės baldų“ salonus. Juose galėsite apžiūrėti pagal naujausias tendencijas įrengtas baldų ekspozicijas, įsivaizduoti, kaip gobeleniniai ar odiniai baldai atrodo interjere, – tai suteiks daug kūrybinių impulsų!