+370 634 85000
0

Miegamojo atnaujinimas – kodėl jis toks svarbus?

miegamojo-atnaujinimas

Tikriausiai daugeliui miegamojo interjero atnaujinimas siejasi su pasikeitusiu jo vaizdu: apdaila, baldais, aksesuarais. Tačiau už to slypi kur kas daugiau. Kodėl reguliarus poilsio kambario atnaujinimas toks svarbus ir kokie pagrindiniai jo aspektai?

Patogesnio miego užtikrinimas

Tiek lovos, tiek čiužiniai, tiek patalynė laikui bėgant dėvisi. Todėl, nenuostabu, kad gali būti nebeužtikrinamas toks patogus poilsis kaip ankščiau. Jei pastebėjote, kad jau kurį laiką nepavyksta tinkamai išsimiegoti, metas imtis pokyčių.

Naujas čiužinys ar pagalvė suteikia patikimą atramą kūnui ir leidžia raumenims atsipalaiduoti. Todėl atsikėlus galima džiaugtis geresne savijauta – tiek fizine, tiek psichologine. Medvilnės satino patalynė ypač maloniai priglunda prie kūno. Ji pasižymi geru oro pralaidumu ir greitu drėgmės išgarinimu, todėl gali padėti išvengti gausaus prakaitavimo miego metu.

Švari aplinka

Dulkių erkutės, bakterijos, įvairūs nešvarumai – vieni didžiausių švarios miego aplinkos priešų. Deja, tačiau laikui bėgant jų išvengti gali nepavykti. Todėl čiužiniai, antčiužiniai, pagalvės turėtų būti reguliariai atnaujinami. Itin patogu tai, kad dauguma šiuolaikinių gaminių turi lengvai nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti. Tai padeda pasirūpinti naujai įsigyto čiužinio ar kitos priemonės ilgaamžiškumu ir švaria miego aplinka.

Verta paminėti ir tai, kad gaminių sudėtyje esantis putų poliuretanas yra papildytas natūraliu sojų aliejumi. Jis yra ekologiškas ir palankus žmogui. Be to, ši medžiaga suteikia čiužiniams, pagalvėms ir antčiužiniams tvirtumo.

Erdvė atsipalaidavimui

Miegamasis – puiki erdvė atsipalaidavimui. Nesvarbu, tai būtų knygos skaitymas ar meditacija, kiekvienu atveju verta pasirūpinti, kad kambaryje vyrautų harmonija. Interjero atnaujinimas padeda ją pasiekti lengviau. Vos keletas akcentų ir jūsų poilsio erdvė gali atgimti iš naujo.

Tai, jog tinkami čiužiniai, pagalvės ir patalynė labai svarbūs miegamajame, pakankamai akivaizdu. Tačiau daiktų, kuriuos galima atnaujinti yra kur kas daugiau. Pavyzdžiui, kodėl gi neįsigijus patrauklaus dizaino fotelio? Ergonomiškas baldas – tiesiog puiki vieta atsipalaidavimui. Jei jaučiate, kad jūsų miegamajame trūksta jaukumo, drąsiai pasitelkite aksesuarus, pavyzdžiui, dekoratyvines pagalvėles, pledus ar netgi padėkliukus. Tokios detalės suteikia kambariui daugiau individualumo, taip pat patogumo.

Vis dar svarstote, ar verta atnaujinti savo miegamąjį? Priežasčių, kodėl verta tai padaryti, išties nemažai. Juk pasirūpinti patogesniu, sveikesniu ir malonesniu poilsiu taip nesudėtinga. Plačiame „Magrės baldų“ asortimente ne tik individualiems poreikiams pritaikyti čiužiniai, bet ir stilingo dizaino lovos, foteliai, pufai ir daugybė kitų gaminių. Nieko nelaukite – išsirinkite jau dabar!

Icon 3D SALONO TURAS