+370 634 85000
0

Kodėl savo namuose verta turėti sofą-lovą?

sven-brandsma-x-bysAtCVBE-unsplash-1

Funkcionalumas ir stilius – tai, kas svarbu tikriausiai daugelio namuose. Vieni iš svarbiausių yra baldai, kurie gali užtikrinti komfortą ir tapti nepamainomu interjero akcentu. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir sofos-lovos, kurias galima rasti dažnuose namuose. Taigi, kuo jos tokios ypatingos?

Funkcionalumas ir stilius – tai, kas svarbu tikriausiai daugelio namuose. Tai lemia nemažai dalykų: kambarių planas, apdaila, kitos detalės. Visgi, vieni iš svarbiausių yra baldai, kurie gali užtikrinti komfortą ir tapti nepamainomu interjero akcentu. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir sofos-lovos, kurias galima rasti dažnuose namuose. Taigi, kuo jos tokios ypatingos?

 

Du baldai viename

Sofa dažniausiai nėra itin maža ir užima nemažai vietos, todėl itin patogu, kai ją galima panaudoti keliems tikslams. Išskleidimo funkcija palengvina ne vieno žmogaus kasdienybę ir tai aktualu ne tik gyvenantiems mažuose namuose. Tokio baldo panaudojimo galimybės – ypač plačios.

 

Svečių kambarys arba namų biuras

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad ne visuose namuose yra galimybė įsirengti tiek svečių kambarį, tiek biurą. Visgi galima įsirengti vieną abi šias funkcijas atliekančią patalpą. Svečiai dažniausiai atvyksta tik tam tikromis progomis, todėl kol jų nėra, sofos-lovos nebūtina išskleisti.

 

Svetainė – netikėtai atvykusiems svečiams

Mažuose namuose tokį daugiafunkcį baldą geriausia statyti svetainėje. Be to, joje patogu priimti ir netikėtai atvykusius svečius. Atsakingai pasirinkta sofa-lova tikrai gali papuošti kambario interjerą – jos apmušalo spalvų ir raštų pasirinkimas labai didelis.

Prie pastelinių sienų galima derinti šviesius baldus – gerai tinka smėlio, pilkos, melsvos, žalsvos ar rožinės spalvos. Platus žaismingų raštų pasirinkimas leidžia šiuos atspalvius derinti ir tarpusavyje. Norintiems ryškesnių detalių rekomenduojame rinktis tamsių audinių sofas-lovas. Vyšninės, smaragdinės, rudos ar sodriai mėlynos spalvos akcentai gali būti nepakeičiami tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

 

Papildomas baldas vaikų kambaryje

Sofos-lovos gali būti naudingos ir vaikų kambaryje. Daugelis tėvų sutiktų, jog jų atžalos mėgsta į svečius pasikviesti draugų, kurie pasilieka ir pernakvoti. Tokiu atveju papildoma lova labai praverčia. Vaikų kambariui geriausia rinktis mažesnio dydžio baldą – taip liks daugiau laisvos erdvės žaidimams ar kitoms veikloms. Žaismingų spalvų ir raštų sofa-lova gali sužavėti ne tik jūsų vaikus, bet ir jų draugus.

 

Kaip išsirinkti geriausią?

Jei savo namuose dar neturite išskleidžiamos sofos ir nusprendėte ją įsigyti, verta atkreipti dėmesį į jos matmenis. Prieš vykdami į parduotuvę gerai išsimatuokite kambario plotą: taip išsirinksite kur kas greičiau. Be to, atkreipkite dėmesį ir į durų, per kurias reikės nešti baldus, plotį.

Renkantis sofos-lovos dizainą svarbu įvertinti, kokiame kambaryje ji stovės ir kam ji bus skirta. Nuo to dažniausiai priklauso apmušalo spalva, detalės ir pan. Nuvykę į baldų saloną nebijokite išbaldyti baldo – atsisėskite ar atsigulkite – juk taip geriausia įvertinti patogumą.

 

„Magrės baldai“ siūlo itin platų įvairaus dizaino sofų-lovų pasirinkimą. Kviečiame peržiūrėti mūsų asortimentą ir išsirinkti komfortišką ir stilingą baldą savo namams. Jei turite klausimų – kreipkitės, visuomet mielai padėsime Jums apsispręsti.